eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

thanos gr 1

4 posters

Go down

thanos gr 1 Empty thanos gr 1

Post by thanos gr 1 Wed 5 Mar 2014 - 16:35

καλησπέρα, χθες με πέταξαν έξω από το παιχνίδι για τον εξής λόγο πριν την δημιουργία του λογαριασμού μου thanos gr 1 περίπου ένα χρόνο πριν είχα λογαριασμό με το όνομα (thanos gr 2) κάποια στιγμή δεν είχα πλέον πρόσβαση στο thanos gr 2 γιατί είχα διαγράψη το μαιλ του πρώτου λογαριασμού δηλ του thanos gr 2 στην συνέχεια και τονίζω μη 'Έχοντας πρόσβαση σε αυτόν έκανα τον καινούριο λογαριασμό τον thanos gr 1 επικοινώνησα είδη με το παιχνίδι έκανα έφεση ζήτησα εξηγήσεις , έγινε δέκτη η έφεση και σε λίγο θα είμαι πάλι πίσω στο παιχνίδι! ( thanos gr 1 )

thanos gr 1
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by AntrikosA Wed 5 Mar 2014 - 20:18

Πως εξηγείς το γεγονός ότι ο λογαριασμός "thanos gr 2" δεν ήταν dead citizen το οποίο σημαίνει ότι κάποιος συνέχιζε να μπαίνει στον λογαριασμό στον οποίο ισχυρίζεσαι ότι δεν είχες πρόσβαση;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by thanos gr 1 Wed 5 Mar 2014 - 22:36

antiko an prosexes se syton ton logariasmo pou iphrxe apo to 2011 eixa parei metalio ergasias (9) kai sthn dinamh (7) pou simenei pws aytos o logariasmos einai edw kai kairo anenergos ton xrisimopoihsa ligotero apo ena xrono 9-10 mhnes sigkaikrimena mporeis n elenxeis kai tis hmeromhnies na to psaxeis sthn sinexeia ekana kainourio logariasmo xwris n xrhsimopoiow to thanos gr 2 ayto fainetai kathara kai apo ta metalia kai tis hmeromhnies

thanos gr 1
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by AntrikosA Thu 6 Mar 2014 - 17:51

Ένας λογαριασμός γίνεται "Dead" αν δεν μπεις σε αυτόν τις τελευταίες 30 μέρες. Ο λογαριασμός δεν ήταν "Dead" που σημαίνει ότι τις τελευταίες 30 μέρες κάποιος τον χρησιμοποίησε.
(Αναφέρομαι στο 2014 όχι στο 2011)
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by thanos gr 1 Thu 6 Mar 2014 - 19:06

Ο λογαριασμός προφανώς φαινόταν ως νεκρός πολίτης αλλά όχι οριστικά αποκλεισμένος απ, οτι μου είπαν κάποιος έκανε αναφορά και χαίρομαι για αυτό που απέκλεισαν οριστικά αυτόν τον λογαρισμό (αντρικό) ως προς κάτι πολύ έξυπνους τώρα, που έγραψαν για δίδυμους αδελφούς κλπ όπως ξέρουμε καλά όλοι μας υπάρχει δυνατότητα αλλαγής ονόματος αν είχα αυτόν τον λογαριασμό ενεργό όπως λένε μερικοί θα είχα αλλάξει όνομα δεν νομίζετε;;

thanos gr 1
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by panahspanatha Thu 6 Mar 2014 - 21:35

εισαι σαδιστης , υποκριτης , μαζοχιστης και αντιπροσωπος

panahspanatha
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by AntrikosA Thu 6 Mar 2014 - 22:47

thanos gr 1 όχι δεν φαινόταν νεκρός, αυτή είναι και η ερώτησή μου γιατί δεν φαινόταν νεκρός.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by Maria RZ Thu 6 Mar 2014 - 23:33

εγώ έχω μια άλλη απορία, πως ξέρεις εσύ αντρίκο ότι δεν φαινόταν νεκρός? μη πάρεις στραβά αυτή την ερώτηση, απλά δεν γνωρίζω...

Maria RZ
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by thanos gr 1 Fri 7 Mar 2014 - 11:07

anriko ayto den to xerw den to eixa proxexei,an 8es steile esi mynima n se poun. emena distixws m eipan pws den mporoun n m poun poios ekane anafora alla opws eipa kai prin xairomai pou xekatharise. maria rz kalo erwthma Wink Wink 

thanos gr 1
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by thanos gr 1 Fri 7 Mar 2014 - 11:11

panahspanatha eisai mia lera re xaxaxa Wink Razz 

thanos gr 1
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by AntrikosA Fri 7 Mar 2014 - 13:03

Maria RZ wrote:εγώ έχω μια άλλη απορία, πως ξέρεις εσύ αντρίκο ότι δεν φαινόταν νεκρός? μη πάρεις στραβά αυτή την ερώτηση, απλά δεν γνωρίζω...

Ωραίες απορίες έχεις.  Cool 
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

thanos gr 1 Empty Re: thanos gr 1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum