eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

+4
AntrikosA
HonoreDeBalzac
SpiridonMitsos1908
arkoudeas
8 posters

Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by arkoudeas Tue 27 May 2014 - 22:19

Θα ήθελα να μάθω το λόγο γιατί απορρίφθηκε η αίτηση μου για το προεδρείο της βουλής.
Και αν ο λόγος είναι ότι ήταν εκπρόθεσμη, θα ήθελα να μάθω το λόγο γιατί απορρίφθηκε η αίτηση μου για την επιτροπή εξωτερικών, η οποία ήταν μέσα στα χρονικά όρια.

arkoudeas
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by SpiridonMitsos1908 Tue 27 May 2014 - 22:49

Βασικα,εγω δεν εχω ενημερωθει καν για τις αιτησεις που επρεπε να κανω για να λαβω μερος.Κανενας δεν με ενημερωσε,και εχετε διορισει ατομα σε επιτροπες μονοι σας.Υποτιθεται οτι ψηφιζουμε.Δεν ενημερωθηκα για καποια ψηφοφορια.
SpiridonMitsos1908
SpiridonMitsos1908
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by SpiridonMitsos1908 Tue 27 May 2014 - 22:50

Βασικα,εγω δεν εχω ενημερωθει καν για τις αιτησεις που επρεπε να κανω για να λαβω μερος.Κανενας δεν με ενημερωσε,και εχετε διορισει ατομα σε επιτροπες μονοι σας.Υποτιθεται οτι ψηφιζουμε.Δεν ενημερωθηκα για καποια ψηφοφορια.
SpiridonMitsos1908
SpiridonMitsos1908
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by HonoreDeBalzac Tue 27 May 2014 - 23:15

Καλησπέρα...

Τι εγινε ρε παιδια? Αποκτησαμε και πορτιερη στο φορουμ?

@Σπιριδον
Τι εχεις να δηλωσεις για αυτον τον νομο που κατεβασες?
http://www.erepublik.com/en/main/law/Greece/143826
HonoreDeBalzac
HonoreDeBalzac
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by AntrikosA Tue 27 May 2014 - 23:46

HonoreDeBalzac wrote:Τι εγινε ρε παιδια? Αποκτησαμε και πορτιερη στο φορουμ?

Ωχ, το βλέπω πάλι να λες μετά από 1 μήνα ότι δεν έδωσες βάση στο topic μου και δεν κατάλαβες τι έγινε...
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by dmesk Wed 28 May 2014 - 1:07

Είναι άκυρο να υπάρχουν κενές θέσεις αν υπάρχουν άτομα που θέλουν να συμμετέχουν. Είναι 3εις θέσεις κενές. Θα τις αφήσουμε επειδή πέρασε το 24ωρο από τις δηλώσεις;

Προεδρείο:
Πρόεδρος Προεδρείου Asoee
Μέλος Προεδρείου AntrikosA

Επιτροπής Cs
Cheap Sunglasses
stelios256

Ενημερωτική Επιτροπή Άμυνας
SotirisA

Ενημερωτική Επιτροπή Εξωτερικών:
arxaios

Ενημερωτική Επιτροπή Νέων
osfej
I Mes

Ενημερωτική Επιτροπή Οικονομικών
-
dmesk
dmesk
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by Liakouris Wed 28 May 2014 - 15:10

Από την στιγμή που υπάρχουν κενές θέσεις στις επιτροπές και υπάρχουν άτομα που θέλουν να συμμετάσχουν, είναι αδιανόητο να κρατάμε τους τύπους και να υπολειτουργούν οι επιτροπές.
Liakouris
Liakouris
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by Orfeas Tsakalos Wed 28 May 2014 - 23:36

Liakouris wrote:Από την στιγμή που υπάρχουν κενές θέσεις στις επιτροπές και υπάρχουν άτομα που θέλουν να συμμετάσχουν, είναι αδιανόητο να κρατάμε τους τύπους και να υπολειτουργούν οι επιτροπές.

Αυτό ακριβώς...

...αν και πρέπει να φροντίσουμε τηρούνται οι διαδικασίες!

Orfeas Tsakalos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by jimkats1 Thu 29 May 2014 - 0:23

Αυτή είναι η τυπική διαδικασία, ναι, όμως δεν καλύπτεται από το καταστατικό και γι'αυτό υπάρχουν ψεγάδια.
jimkats1
jimkats1
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου Empty Re: Ενημέρωση για διαδικασία ορισμού επιτροπών και προεδρείου

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum