eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DEBATE] Μείωση Import στα houses??

+7
kikooo
TaLoS
Periklhs
pantel
voidi
pankskiny
red_doctor
11 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Επιλογή πρότασης για φορους σπιτιών:

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_lcap69%[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_rcap 69% 
[ 11 ]
[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_lcap6%[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_rcap 6% 
[ 1 ]
[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_lcap13%[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_lcap12%[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 I_vote_rcap 12% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 16
 
 
Poll closed

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by Guest Sat 31 Jul 2010 - 18:53

Ψήφισα το 1ο

Guest
Guest


Back to top Go down

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by guardiolazZz Sat 31 Jul 2010 - 21:29

Σταθερό vat και income και να μειωθεί το import tax.Πιστεύω ότι είναι το πιο σωστό από αυτά που ακούστηκαν...
guardiolazZz
guardiolazZz
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by Beboulinos Sat 31 Jul 2010 - 23:56

Δυστυχώς τρέχει η ψηφοφορία! Very Happy
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by voidi Sun 1 Aug 2010 - 14:11

να το κανω πιο λιανα
το φπα ειναι τα εσοδα του κρατους οχι ο φορος εισοδηματος.τον φπα δεν το γλυτωνεις με τιποτα (οι εταιριες) και αυτη τη στιγμη θελετε να μειωθει.
ο φορος εισοδηματος παρακαμπτεται πολυ ευκολα απο τους επιχειρηματιες και δεν αποφερει κερδη στο κρατος.
Σημειωση.
Δεν εχω δει πως ειναι τα εσοδα-εξοδα του κρατους και εχω αυτη την γνωμη.Αν υπαρχουν τοσοι πολλοι επιχειρηματιες που τραβανε λεφτα απο την εταιρια πληρωνοντας φορο εισοδηματος τοτε οκ.αλλιως ο φπα δεν πρεπει να μειωθει αν θελουμε εσοδα για ο κρατος.
Ψηφισα ναι στη νεα προταση μονο και μονο για το φορο εισαγωγης που μειωνεται αρκετα
voidi
voidi
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by red_doctor Sun 1 Aug 2010 - 14:15

ο σκοπος του -1 vat +1 income ειναι οτι με το +1 income αν τα τραβήξουν ή αν τα ξοδέψουν στους μισθούς θα παρουμε τον φόρο σίγουρα

αυτό σημαίνει σίγουρα έσοδα κάθε μέρα
περισσότερα μάλιστα απο το βατ.

Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αν ειναι διορθώστε με.
red_doctor
red_doctor
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Μείωση Import στα houses?? - Page 2 Empty Re: [DEBATE] Μείωση Import στα houses??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum