eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

+5
Periklhs
statho
red_doctor
primaridis
Beboulinos
9 posters

Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Beboulinos Fri 30 Jul 2010 - 21:14

Όπως ίσως γνωρίζετε, έχουμε την Εφημερίδα της Βουλής. Αν ανατρέξετε σε παλαιότερα topic θα δείτε και θα ενημερωθείτε για την εφημερίδα μας.

Χρειαζόμαστε 2 εθελοντές συναδέλφους που θα είναι υπεύθυνοι για την Σύνταξη της Εφημερίδας. Οτιδήποτε χρειαστείτε για ενημέρωση, θα σας την δώσω ευχαρίστως. Όπως καταλαβαίνετε δεν μπορώ να την "κρατάω" μόνος μου.

Επίσης να σας ενημερώσω ότι έχω ήδη στείλει 5 μηνύματα στο Υπουργείο Τύπου για να δημοσιεύσει το 2 Φύλλο της Εφημερίδας, αλλά μάλλον πρέπει να είναι ..ακέφαλο.
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by primaridis Fri 30 Jul 2010 - 21:16

Το υπουργειο τυπου πηγε διακοπες μαλλον, το λιγοτερο απαραδεχτο αυτο που λες απο μερους τους! Τι ακριβως θα κανουν αυτοι οι 2 βουλευτες;
primaridis
primaridis
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by red_doctor Fri 30 Jul 2010 - 21:25

Οτι θες πες μου.

Μπορώ να βοηθήσω.
red_doctor
red_doctor
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by statho Fri 30 Jul 2010 - 21:55

beboulinos σε παρακαλω αν μπορεις να με ενημερωσεις τι υποχρεωσεις θα ειχα αν γινομουν συντονιστης
statho
statho
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Periklhs Fri 30 Jul 2010 - 22:19

Θα δήλωνα αλλά δεν έχω σταθερές ώρες για να ανεβάζω ανακοινώσεις..και αν χρειαστεί κάτι να μπει άμεσα δεν θέλω να σας κρεμάσω pale
Periklhs
Periklhs
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by pavlos1908 Sat 31 Jul 2010 - 0:21

Beboulinos εγω ειμαι μεσα αρκει να μαθω πρωτα οπως και οι υπολοιποι τι υποχρεωσεις πρεπει να εχω! Smile
pavlos1908
pavlos1908
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Athinaiooos Sat 31 Jul 2010 - 1:58

kai go mporo na boi8iso ama 8elete
Athinaiooos
Athinaiooos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by kikooo Sat 31 Jul 2010 - 2:09

εγώ δε μπορώ γιατι δεν τα πάω καλά με την αρθρογραφία!
kikooo
kikooo
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by rasoforos Sat 31 Jul 2010 - 12:17

Beboulinos οπως ειχαμε πει εγω θα χαρω να σε βοηθησω.

Το προβλημα μου για την ωρα ειναι οτι το laptop παρεδωσε το πνευμα οποτε μεχρι Τριτη-Τεταρτη η προσβαση μου ειναι περιορισμενη. Μετα απο εκει ειμαι μεσα.
rasoforos
rasoforos
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Beboulinos Sun 1 Aug 2010 - 0:05

Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ σας! Είστε καλοί συνεργάτες και θα σας δώσω 2 link για να κατανοήσετε το τί ακριβώς χρειαζόμαστε. Μόλις δείτε τα link θα καταλάβετε πώς ακριβώς συντάσσουμε την Εφημερίδα της Βουλής και πάνω σε ποιά φόρμα γράφουμε.
Αν έχετε απορίες, πείτε μου.
Στη συνέχεια θα βάλουμε ένα poll για να επιλεγούν 3 συνάδελφοι που θα βοηθήσουν.

1. https://egreece.forumotion.com/congress-f1/vote---t1567.htm
2. https://docs.google.com/document/edit?id=14fZT7sa8uIcISb_FOGlfZn8k8jNpMxzA3LeZ7J9STsU&hl=el#
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by pavlos1908 Sun 1 Aug 2010 - 1:00

Beboulinos βαλε με στο poll Wink
pavlos1908
pavlos1908
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by red_doctor Sun 1 Aug 2010 - 2:24

me too

με ενδιαφερει πολύ.
red_doctor
red_doctor
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Beboulinos Sun 1 Aug 2010 - 22:13

Βγάζω poll για τους 3 εθελοντες.
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Beboulinos Wed 4 Aug 2010 - 10:00

Παρακαλώ να κλειδώσει!
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.  Empty Re: Ζητείται ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ Βουλευτής για να βοηθήσει στην Σύνταξη της Εφημερίδας της Βουλής.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum