eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

+11
AleZel13
voidi
King Leonidas of Sparta
Johnny Spoon
red_doctor
kikooo
Beboulinos
primaridis
pavlos1908
skyattacker
Spiros Sidiropoulos
15 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Johnny Spoon Tue 24 Aug 2010 - 17:49

και τα 2 proposals που έβγαλα δεν άλλαζαν κάτι .
το ίδιο ισχύει και για τον bellum και για την ειρήνη .
εφόσον δεν βλάπτει κάτι αυτό πρός τι όλος ο πόλεμος εντυπώσεων ;
λόγω αδυναμίας του να βρω ίντερνετ στην επαρχία δεν έμπαινα συχνά στο φορουμ , καθώς και το GPRS σερνόταν .

δεν βλέπω όμως να σκίζεσε και το ίδιο , σχετικά με το αν γίνονται donate τα maps σε κρατικό org ή σε κομμούνα ...
Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by King Leonidas of Sparta Tue 24 Aug 2010 - 19:09

αυτό http://www.erepublik.com/en/Greece/law/44284

για εμένα είναι απαράδεκτο...

Ποιοί είναι αυτοί που ψήφισαν YES?
King Leonidas of Sparta
King Leonidas of Sparta
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by voidi Tue 24 Aug 2010 - 19:45

δε μου λετε , τι ειναι μετα το μεγαλο πονυ? ποσα σχολια πρεπει να κανω για να το φτασω? εγκυκλοπαιδικα σας αναφερω πως οταν εχει νομοσχεδια που δεν αλλαζουν τιποτα (για τους φορους μιλαω) παντα ψηφιζω αυτο που εχει τουσ λιγοτερους ψηφους (συνηθως το ναι) ετσι για ποικιλια και χαβαλε.
voidi
voidi
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Spiros Sidiropoulos Tue 24 Aug 2010 - 19:52

Voidi και τελος.
Spiros Sidiropoulos
Spiros Sidiropoulos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by pavlos1908 Tue 24 Aug 2010 - 21:09

Spoon εφοσον ηξερες αν ηξερες οτι θα εισαι σε επαρχια και δεν θα εχεις ιντερνετ, γιατι δεν εδωσες την θεση σου σε καποιον αλλο του κομματος σου και προτιμησες να κατεβεις εσυ?
pavlos1908
pavlos1908
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by AleZel13 Tue 24 Aug 2010 - 21:33

Posi empatheia pia me tin EDA...posi...oi klasikoi eisaggeleis kai elegktes...den peirazei paidia...Ypothetw oti sta matia sas ekmetaleyomaste tin vouleftiki idiotita epeidi dwrizoume ta gold sto kratos...
AleZel13
AleZel13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by kikooo Tue 24 Aug 2010 - 22:21

pavlo εσείς δεν είχατε άτομα που ήταν διακοπές;
kikooo
kikooo
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Athinaiooos Wed 25 Aug 2010 - 2:04

Συμφωνώ, εάν κάποιος δεν έχει πείρα θα έπρεπε να το ξανασκεφτεί πρίν πάει για βουλευτής. Ούτε εγώ είμαι άγιος άλλα ΄δεν είμαι και άπειρος....
Athinaiooos
Athinaiooos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by red_doctor Thu 26 Aug 2010 - 19:48

Spiros Sidiropoulos wrote:Nα δω μεχρι ποτε θα κρατησει αυτη η γελοιοτητα με τις προτασεις για το xp...Johny Spoon και Εirinaeakaki δεν θυμαμαι να χουν περασει ποτε καμια βολτα απο δω...Τις προτασεις μου ομως για να παρουν κανα ποντακι εμπειριας τις κανανε...

βάλε και τον sarafhs βάλε και αυτόν.

και όπως είπα και σε ένα άρθρο δεν έχετε πλέον λόγο να κατηγορείτε για κάτι τέτοιο οπότε σπύρο η συζήτηση εδώ είναι πλεον άκυρη.
red_doctor
red_doctor
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Spiros Sidiropoulos Thu 26 Aug 2010 - 22:22

Καθολου ακυρο.Και δεν μπορεις να οριζεις ποιος εχει δικαιωμα να σχολιαζει φιλε μου.Επι του θεματος sarafh σαφως και κατακριτεο το περιστατικο και μαλακια του συντροφου.Βγηκε ο ανθρωπος ορθα κοφτα και το παραδεχτηκε.Ειναι σφαλμα να γινεται αυτο απο οποιον βουλευτη γινεται ανεξαρτητως κομματικου χρωματισμου...
Spiros Sidiropoulos
Spiros Sidiropoulos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by myrmid0nas Thu 26 Aug 2010 - 22:28

re paides xreiasthkame proposals kai den eixame ? den mporw na katalavw giati na xa8oun ta "parapanisia" proposals ...? H sumetoxh twn vouleutwn h mh einai ena allo 8ema ....
myrmid0nas
myrmid0nas
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Beboulinos Fri 27 Aug 2010 - 2:27

Το θέμα των "στατιστικών" δεν έχει να κάνει με τα πόστ! Ξεκάθαρα! Αλλά με την συμμετοχή στις προτάσεις που γίνονται. Αν δείτε το Φύλλο της Εφημερίδας της Βουλής, επί της ουσίας "φωτογραφίζει" τους συμμετέχοντες.
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Giwrgos Fri 27 Aug 2010 - 12:08

Karagiozilikia!!!Ksekollate!
Giwrgos
Giwrgos
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by pavlos1908 Fri 27 Aug 2010 - 13:26

Αυτο που λεει ο beboulinos προσπαθω να σας εξηγησω αλλα δεν καταλαβαινετε..
pavlos1908
pavlos1908
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Tan Ice Fri 27 Aug 2010 - 14:30

Με τα proposals προσωπικά δεν έχω θέμα. Εξάλλου αν δεν υπήρχαν τα τελευταία proposals όλοι οι βουλευτές θα έψαχναν νόμους και proposals να προτείνουν ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ να πάρουν xp. Έτσι, καλό είναι να κάνουμε proposal στο τέλος για xp.

Στο θέμα όμως της μη παρουσίας στο forum της βουλής, είμαι κάθετα κατά αυτών που το κάνουν. Είχα υποστηρίξη τον Beboulinos στην δημιουργία της εφημερίδας και θα υποστηρίξω οποιαδήπωτε κίνηση που βοηθάει στην κατάργηση αυτού. Αν δεν έδιναν μετάλλιο οι admins πιστεύω θα ΨΑΧΝΑΜΕ βουλευτές. Το μετάλλιο πρέπει να το τιμήσεις με δουλειά. Αν δεν το τιμήσεις είναι σαν να μην το πήρες.
Tan Ice
Tan Ice
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα - Page 3 Empty Re: Γελοιων προτασεων το αναγνωσμα

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum