eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

+6
Usurper
TaLoS
krxristos
mr kouva
GreekStallion7
Archoss
10 posters

Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Archoss Sun 27 Mar 2011 - 21:28

Σας παραθέτω το ticket που μόλις έστειλα. Κατα τη δική μου γνωμη , είναι η λογικότερη πρώτη αντίδραση που θα έπρεπε να έχω μετά απ όσα παρακολουθίσαμε στις τελευταίες μάχες. Σας προτρέπω να συμπληρώσετε το θέμα με τις δικές σας αντιδράσεις ή παρατηρήσεις.

In the past few days I have spent approximately 60 gold fighting against scripts. And I believe since your company has done nothing to prevent the use of illegal software all this time desipte the constant complaint of several players including myself. I think the only decent solution from your part is to return the missing gold to me and all the other victims of the fraud taking place with your tollerance (if not your support)

Archoss
Ministry of Defence
Archoss
Archoss
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by GreekStallion7 Sun 27 Mar 2011 - 21:31

symfwnw egw to eriksa kiolas
GreekStallion7
GreekStallion7
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by mr kouva Sun 27 Mar 2011 - 21:33

to eriksa k egw to idio....!!!
mr kouva
mr kouva
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by krxristos Sun 27 Mar 2011 - 22:19

vote και από μένα μπας και ξυπνήσουν επιτέλους!
krxristos
krxristos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by TaLoS Sun 27 Mar 2011 - 23:21

votes

εστάλη
TaLoS
TaLoS
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Usurper Mon 28 Mar 2011 - 0:36

το να μου δωσουν πισω gold και να μην λυσουν το προβλημα δε λεει κατι εκτος αν μιλαμε για πραγματικα λεφτα που εχει δωσει κοσμος. ας λυσουν το θεμα με τα bots και μετα ας μας επιστρεψουν τα gold ειδαλλως και να παρουμε πισω τα gold τι θα τα κανουμε, θα τα 'καψουμε' για να ξαναχασουμε απο τα bots??
Usurper
Usurper
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Archoss Mon 28 Mar 2011 - 0:58

Δεκτο το ενα τικετ δεν απαγορευει να κανεις ενα δευτερο για τα bot ή να ζητάς τα ευρώ σου πίσω. Για την ακρίβεια για όσους πλήρωσαν με paypal υπάρχει πάντα η επιλογή να μποκάρουν την πληρωμή τους (το paypal υποστηρίζει πάντα τον αγοραστή) ακόμα και σε πληρωμές με πιστωτική κάρτα είναι εφικτό κάτι ανάλογο αν και είναι πολύ πιο δύσκολο. Ο λόγος που δεν έκανα κάτι ανάλογο είναι ότι δεν πλήρωσα χρήματα στο παιχνίδι εδώ και πολύυυ καιρό
Archoss
Archoss
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Johnny Spoon Mon 28 Mar 2011 - 2:01

tolerance και despite
αν μπορείς να το κάνεις edit κάνε το Razz
Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by CRIS 99 Mon 28 Mar 2011 - 7:47

se 3 diaforetika tmhmata,esteila ticket.
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Vasileon Tue 29 Mar 2011 - 2:05

ki apo mena..
Vasileon
Vasileon
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Nikolaos Sklhros Wed 30 Mar 2011 - 16:11

Απάντηση πήρες ρε Άρχο;
Εγώ επί 4 μέρες περιμένω τα στατιστικά της 12ης μάχης του Αιγαίου...
Nikolaos Sklhros
Nikolaos Sklhros
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Johnny Spoon Wed 30 Mar 2011 - 17:05

εγκληματική αδιαφορία στο θέμα μας από τους κύριους διαχειριστάς .
προτείνω όσοι έχουν βάλει λεφτά με paypal να ζητήσουν refund ...
Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Archoss Thu 31 Mar 2011 - 5:22

Ναι έχω πάρει κάποιες απαντήσεις (και άλλα παιδια επίσης απ όσο γνωρίζω) απλά καμία δεν είναι αρκετά ικανοποιητική Το σκεπτικό είναι ότι εξετάζεται το θέμα μιθανών επανορθώσεων. Φυσικα αν δεν δούμε κάτι όλα αυτά είναι λόγια του αέρα. Κατα συνέπεια προσωπικά σκοπεύω να διατηρώ ανοιχτό το τίκετ μέχρι να πάρω μια ικανοποιητική απάντηση ή να βαρεθούν να μου απαντάνε και να μου ρίξουν ban
Archoss
Archoss
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Archoss Thu 31 Mar 2011 - 5:24

Νίκο αν σου έχουν κλείσει το τικετ ή αν δεν σου έχουν δώσει απάντηση τόσες μέρες ξαναστείλε το αίτημα σου στο ίδιο τίκετ (γνωμη μου)
Archoss
Archoss
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού Empty Re: Ticket προς τους διαχειριστες του παιχνιδιού

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum