eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

+12
lazos31914
EFELL
PTOLEMEOS
John TG
thando
CRIS 99
Johnny Spoon
BloodDonor89
Greekpwner
GreekStallion7
MaDneSS21-R21
EleniG
16 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by EleniG Fri 15 Apr 2011 - 22:59

Επειδή η συζήτηση στο προηγούμενο topic θα κρατούσε πολύ και δεν είχαμε χρόνο, προς το παρόν θα χρησιμοποιηθεί το welcome message που προτείναμε!
Σας καλούμε όλους να συζητήσετε και να προτείνετε τις αλλαγές που θα θέλατε σκεπτόμενοι μόνο τους νέους!
Περιμένουμε τις προτάσεις σας!

Για το Υπουργείο Νέων Παικτών,
EleniG!
EleniG
EleniG
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by MaDneSS21-R21 Sat 16 Apr 2011 - 7:14

ΚΑΤΑ
Ο λόγος γνωστός,αδιανόητο να μην είναι το TS στο κύριο μήνυμα.
Το σχόλιο "αναφέρετε στο άρθρο για τους νέους παίκτες" δεν ευσταθεί καθώς με την ίδια λογική και το chat αναφέρετε μέσα στο άρθρο οπότε δεν πρέπει να υπάρχει στο κύριο μήνυμα!!

MaDneSS21-R21
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by GreekStallion7 Sat 16 Apr 2011 - 8:52

KATA den mporeis na bgaleis to welcome message xwris na to exoume psifisei oloi edw gia hremiste ligo i kapsa mas epiase twra? ola ta kanes ok alla safto ti epathes?
GreekStallion7
GreekStallion7
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by EleniG Sat 16 Apr 2011 - 11:51

Δεν έπαθα κάτι! Αλλά καταλαβαίνουμε πόσο επείγον είναι;
Έχεις δει το welcome message που χρησιμοποιείται αυτή τη στιγμή; Εσείς θα αποφασίσετε, εσείς θα ψηφίσετε αλλά θα παρακαλούσα αυτή η συζήτηση να μην κρατήσει αιώνες! Αλλάξτε ότι θέλετε και κατεβάστε το welcome message προς ψήφιση!
Θυμάσαι την τελευταία ανάλογη συζήτηση που κράτησε πάνω από 1 εβδομάδα και τελικά δεν κάναμε τίποτα; Αυτή τη φορά θέλουμε αποτελέσματα!
EleniG
EleniG
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Greekpwner Sun 17 Apr 2011 - 1:26

''To ts είναι προνόμιο όχι δικαίωμα''
αυτό εμφανίζεται κάθε φορά που συνδέομαι στο ts.
Έτσι δεν θα πρεπε πρώτα να μιλήσει στο irc μαζί μας να ενταχθεί στην κοινότητα και μετά να διαβάσει τους οδηγούς για το ts;
Το ts δεν είναι τόσο σημαντικό όσο συμβουλές για νέους.Και χωρίς αυτό επιβιώνει αλλά χωρίς τις συνηθισμένες, παραδοσιακές συμβουλές δεν το νομίζω.
KATA


Last edited by Greekpwner on Sun 17 Apr 2011 - 1:41; edited 1 time in total
Greekpwner
Greekpwner
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by BloodDonor89 Sun 17 Apr 2011 - 1:28

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! 1671ifn

Απο αυτο και μονο...ειμαι ΚΑΤΑ, καμια δικαιολογια δεν θα δεκτω γιατι δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ! Να μην μπει το ts στο αρχηκο μηνυμα...

Αντε γεια σας!!!
BloodDonor89
BloodDonor89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Johnny Spoon Sun 17 Apr 2011 - 1:43

εμένα γτ δεν με έβαλες στο screenshot ? Razz
δεν μπήκαν στο eGreece για να μην προπαγανδίζουν κατά τον υπουργό .
προφανώς κατά αν δεν υπάρχει το TS

[01:41] -War- [#eGreece] [Kalosirthate sto episimo kanali ths eElladas sto eRepublik. H prosvasi sto kanali einai pronomio kai oxi dikaioma.][ Gia voitheia mesw twn bot xrhsimopoihste tis parakatw entoles: eRepublik bot .help | Voitheia newn paixtwn !faq.]

αυτό γράφει και στο chat της eGreece , αν είναι να μην βάλουμε και αυτό στον οδηγό νέων ...

Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by MaDneSS21-R21 Sun 17 Apr 2011 - 1:48

Mε κάλυψε ο johnny Spoon

MaDneSS21-R21
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Greekpwner Sun 17 Apr 2011 - 1:48

Εφόσον στο άρθρο της εφημερίδας του υπουργείο διαφημίζετε το irc για μάχες,παροχές,εντολές,αποστολές κτλπ γιατί να μην είναι;εγώ όταν πρωτογράφτηκα μπήκα irc όχι ts.Kαι το irc το είδα από κρατικό άρθρο δεν είδα κανένα ts.
Greekpwner
Greekpwner
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Johnny Spoon Sun 17 Apr 2011 - 1:57

με την ίδια λογική Greekpwner και εγώ μπήκα στο xchat και ούτε σε irc , ούτε σε TS . και τόσο το TS όσο και το IRC αναγράφονται στα Battle Orders .
δεν μου φαίνεται τόσο παράλογο να είναι το TS στο welcome message .
Γιατί τόσο κόλλημα όμως ?
Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by CRIS 99 Sun 17 Apr 2011 - 2:00

δεν μου φαίνεται τόσο παράλογο να είναι το TS στο welcome message .
Γιατί τόσο κόλλημα όμως ? x2
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by MaDneSS21-R21 Sun 17 Apr 2011 - 2:04

Έχει καταντήσει κουραστική η εμμονή σας να μην αναφέρεται το TS και δεν μπορώ να καταλάβω και το λόγο

MaDneSS21-R21
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Greekpwner Sun 17 Apr 2011 - 2:05

Ψήφισα πιστεύω να το σεβαστείτε όπως και εγώ εσάς.Δεν είναι κόλλημα είναι άποψη μου.
Greekpwner
Greekpwner
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Johnny Spoon Sun 17 Apr 2011 - 2:11

Greekpwner , εγώ σέβομαι όλων της απόψεις .
αρκεί να αιτιολογούνται οι απόψεις ( και εσύ την αιτιολόγησες ) .
παρατηρώ το ότι κανένας , μα κανένας από αυτούς που είναι κατά , δεν έχει αναφερθεί ούτε σε θέμα λειτουργικότητας , ούτε σε θέμα διευκόλυνσης των ίδιων των ατόμων του υπουργείου , όπου προφανώς εκεί το TS είναι άνετα πιο βολικό σε σύγκριση με το IRC .
Johnny Spoon
Johnny Spoon
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by EleniG Sun 17 Apr 2011 - 2:20

Θα το πω τελευταία φορά, το άρθρο με τις οδηγίες εγκατάστασης του ts εμπεριέχεται στον Οδηγό Νέων Παικτών!
Είναι οδηγός εγκατάστασης και όχι link! Επειδή το θέμα καταντάει γραφικό προτείνω να κατέβει σε ψηφοφορία! Ο καθένας ας ψηφίσει κατά συνείδηση!

Τελευταία ανανέωση του μηνύματος 6 μήνες πριν: http://www.erepublik.com/en/Greece/law/59160

Αυτή η κατάσταση δεν μπορεί να συνεχιστεί! Ζήτησα προτάσεις και το μόνο θέμα που συζητιέται είναι το ts!

EleniG
EleniG
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών! Empty Re: Συζήτηση για το welcome message των νέων παικτών!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum