eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Χορηγός της e-Greece

+2
jimkats1
try for the best
6 posters

Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Χορηγός της e-Greece

Post by try for the best Sat 21 May 2011 - 22:26

Μια καλή λύση για την χρηματοδότηση των μαχών είναι η ανεύρεση κάποιον χορηγών των Ελληνικών μαχών. Είναι ένας πολύ καλό χώρος για να θέλει κάποιος να διαφημιστεί. Έτσι θα μπορούσαμε ίσως να αναζητήσουμε χορηγούς που θα χρηματοδοτούν με gold τα Ελληνικά tank όταν το απαιτούν οι συνθήκες.
Τι θα κερδίζουν;
Μα φυσικά θα κερδίζουν την συμπάθεια πόσων παικτών. Είναι ο καλύτερος τρόπος διαφήμισης. Πολλαπλά shout με το όνομα του χορηγού. Το οποία θα υπάρχει σε όλα τα φόρουμ και στα chat. Όλοι οι e-Έλληνες θα γνωρίζουν ποια επιχείρηση είναι αυτή που διαθέτει πραγματικά χρήματα για να βοηθήσει την e-Ελλάδα.
Η παρουσία μας στο παιχνίδι και ο χρόνος που αφιερώνουμε είναι κάτι το οποίο μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε. Όσα χρήματα και να βάλει καθένας από εμάς δεν φτάνουν με τίποτα τα χρήματα που μπορεί να διαθέσει μια επιχείρηση για διαφημιστικούς σκοπούς.

try for the best
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by jimkats1 Sun 22 May 2011 - 0:04

Συμφωνώ.....χρμφ
jimkats1
jimkats1
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by Tom Rek Sun 22 May 2011 - 1:37

Πολές φορές το χρήμα κατανικάει τη δόξα. Ελάχιστοι άνθρωποι θα δεχτουν κατι τετοιο!
Tom Rek
Tom Rek
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by EFELL Sun 22 May 2011 - 1:43

Απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού η προώθησή εμπορικών σημάτων
EFELL
EFELL
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by BloodDonor89 Sun 22 May 2011 - 1:49

Παιδια ενα παιχνιδι ειναι....ολα ειναι εικονικα....μην τα παρακανουμε τα πραγματα...stay cool virtual life it's here don't panic!!!!!!
BloodDonor89
BloodDonor89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by try for the best Sun 22 May 2011 - 1:55

Δεν μιλάω για ανθρώπους αλλά για εταιρείες. Εγώ πάντως αν ήθελα να προωθήσω τα προϊόντα μου σε ανθρώπους που ξέρω ότι παθιάζονται με κάτι θα το έκανα χαλαρά. Είναι η καλύτερη διαφήμιση.
Και μην μου πει κανείς ότι δεν παθιάζεται.....
Όλοι το έχουμε λίγο πολύ το μικρόβιο.... Razz

ΕFELL
Το ξέρω ότι απαγορεύεται αλλά δεν είναι απαραίτητο να γίνει μέσα στο παιχνίδι. Μπορεί να γίνει στα forum στο ts στο chat. Άλλωστε εκεί βρίσκονται οι πωρωμένοι. Τώρα αν γίνει και κανένα shout ποιος θα το πάρει χαμπάρι. Άλλωστε βολεύει και τους διαχειριστές τους παιχνιδιού. Νέα πηγή χρημάτων. Αρκεί η εταιρεία να μην είναι ανταγωνιστική εταιρεία με το παιχνίδι.

BloodDonor89
Έχεις δίκιο. Επιχειρηματικά το βλέπω σαν μια καλή ιδέα για κάποιον να διαφημιστεί έτσι. Για εμάς είναι ένα παιχνίδι για κάποιους όμως είναι business και ευκαιρία για κέρδη. Σκέψου το.

try for the best
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by lazos31914 Sun 22 May 2011 - 2:44

mou fainetai dyskolo stin ylopoihsh
lazos31914
lazos31914
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Χορηγός της e-Greece Empty Re: Χορηγός της e-Greece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum