eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Αποδοχή cs

5 posters

Go down

Αποδοχή cs  Empty Αποδοχή cs

Post by GodOfWorLd Fri 27 Jan 2012 - 13:42

Συγχαρητήρια σε όλους που εκλέχτηκαν αυτόν τον μήνα , καλή θητεία να έχουμε όλοι μας χωρίς προβλήματα.

Θέλω να ρωτήσω , άμα θα ψηφιστεί άλλο σχέδιο για την αποδοχή cs ή θα συνεχίσουμε να έχουμε του προηγούμενου μήνα , επειδή μου στέλνουν διάφορα άτομα Pm στο παιχνίδι και μου ζητάνε..Τι πρέπει να κάνω αφού δεν έχει εκλεχθεί ακόμα η επιτροπή ;

Τι να απαντήσω! ....

GodOfWorLd
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by yellow roses Fri 27 Jan 2012 - 14:04

Εδω υπαρχει ενα προβλημα μεγαλο, η διαδικασιες ειναι υπερβολικα χρονοβορες μαλλον θα πρεπει να ξανακοιταξουμε.
yellow roses
yellow roses
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by Guest Fri 27 Jan 2012 - 14:41

yellow mhn tolmiseis kai 3anamiliseis gia tis diadikasies mias kai gia na er8eis egreece den thn akolou8ises KAN !!! +++ kai mas egrapses kanonika otan sou milagame !!!


H epitroph pou yparxei twra exei eklegei mexri tis 27 tou mhna . opote ayrio pou 8abgei h nea epitroph 8a milisoun oi neoi me tous palious kai ola mia xara .

Guest
Guest


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by yellow roses Fri 27 Jan 2012 - 14:59

Τι θα κανω λεει δεν θα μιλησω εγω?

Και μιλας εσυ που επρεπε να φυγεις με τις κλωτσιες απο την προηγουμενη βουλη για ολα αυτα που εκανες?
yellow roses
yellow roses
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by Guest Fri 27 Jan 2012 - 15:03

3ereis ti ekana kai milas ??? ee ?? emena toulaxiston me psifizouzoun real paiktes tou paixnidiou !!!

OXI TA MULTIE POU 3YPNAGES OLO TO BRADY APO INTERNET CAFE !!!!

Guest
Guest


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by yellow roses Fri 27 Jan 2012 - 15:06

Πρωτα απο ολα μπεμπη μην γραφεις γκρικλις και μην γραφεις με μεγαλα γραματα.
Δειχνουν το ποιος εισαι και τι μυαλο κουβαλας.
Βλεπω το γνωριζεις καλα το κολπακι με τα μουλτι......για να το λες εσυ κατι θα ξερεις.
yellow roses
yellow roses
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by Guest Fri 27 Jan 2012 - 15:11

tha deis to ticket pou exw kanei .... + 8a grafw opws 8elw egw kai se opoion aresei .
katse na deis ... na fantastw den eisai oute 16 gia na ta les afta .... 3ereis mono ta mwrakia tis mamas ka8ontai kai taskeytontai afta ....


kalhmera sou kai to 8ema kleidwnei logo oti einai pleon ektos tou logou gia ton opoio anoi3e .

Guest
Guest


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by asoee Fri 27 Jan 2012 - 15:27

ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα ο yellowroses με το που εκανε αιτηση για cs μεσω game mechanics η elenig του εστειλε τη φορμα να τη συμπληρωσει και θα επαιρνε αμεσως cs αφου ενα ΝΑΙ σε Ελληνες αρκει, δεν ηθελε να απαντησει στην eleni και ειπε οτι δε δεχεται να συμπληρωσει καν τη φορμα το ιδιο ειπε σε μενα και στον finkoye οποτε για ποια διαδικασια που αργει μιλαμε? το μαξιμουμ που ηταν για ελληνες παικτες δε ξεπαιρνουσε τις 4 ωρες και για ξενους τις 12 σε τιποτα περιεργες φασεις που τις συμπληρωνανε 2-3 το πρωι.
asoee
asoee
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by tasos_maximous Fri 27 Jan 2012 - 15:30

http://prntscr.com/5n7gi
ο τύπος θέλει cs ακόμα δεν λάδωσε αλλά είπαμε να αναφέρουμε αυτά τα φαινόμενα
tasos_maximous
tasos_maximous
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by Tan Ice Fri 27 Jan 2012 - 15:36

Συμφωνώ κι εγώ ότι πρέπει να γίνει κάτι με τους Έλληνες που ζητάνε cs. Δεν γίνεται να περιμένουν λες και είναι στην ουρά του ΙΚΑ..!! Η καινούργια επιτροπή πρέπει να το εξετάσει αυτό το θέμα. Όσον αφορά τώρα τους ξένους που θέλουν cs, πιστεύω ότι δουλεύει κατά κάποιον τρόπο η διαδικασία.

@Τάσο κι εμένα με έστειλε. Λογικά αυτά τα φαινόμενα καλό είναι όλοι οι βουλευτές να τα παραβλέπουν, ή να τους στέλνουν στην επιτροπή.
Tan Ice
Tan Ice
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by asoee Fri 27 Jan 2012 - 15:39

ρε παιδια επειδη ημουν αυτο το μηνα στην επιτροπη σας λεω δεν περιμενε κανενας ελληνας πανω απο 4 ωρες. οσοι ειχαν προβλημα η λαδωνανε με μηνυματα ουτε καν επαιρναν
asoee
asoee
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Αποδοχή cs  Empty Re: Αποδοχή cs

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum