eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

+5
I Mes
AntrikosA
Absolutus Perfectus
stronggrekk2
arxaios
9 posters

Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by Guest Sun 28 Jul 2013 - 14:26

Λογο προσωπιων μου υποχρεωσεων δεν θα μπορω απο τις 4 αυγουστου μεχρι τις 13 να συνδεθω καθολου.

και εδω υπαρχει ενα σημαντικο προβλημα οτι αλλαζει CP και κυβερνηση.

Η μονη λυση που εχω σκευτει και εινια εφικτη ειναι να δωσω δικαιοματα στο ατομο που εχει τον βαθμο του CP στο φορουμ να προσθετει και να αφαιρει ατομα απο την λιστα την δικια του και της κυβερνησης.

θελω να μου πειτε την γνωμη σας για την λειτουργικοτητα αυτης της κινησης και μεθαυριο θα ανοιξω ψηφοφορια.

Guest
Guest


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by arxaios Sun 28 Jul 2013 - 18:08

o konlavd ?
arxaios
arxaios
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by Guest Sun 28 Jul 2013 - 20:25

arxaios wrote:o konlavd ?

εχω στειλει μηνυμα αλλα δεν απανταει :/

Guest
Guest


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by stronggrekk2 Sun 28 Jul 2013 - 20:53

to forum exei mono duo diaxeiristes kai o enas feygei (kales diakopes)
o allos ? yparxei kapios anaplirotis ???
stronggrekk2
stronggrekk2
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by Absolutus Perfectus Sun 28 Jul 2013 - 23:05

konlavd allios mporei na prota8ei kapoios allos koina apodektos kai empisteusimos tupou.....konlavd

Absolutus Perfectus
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by Guest Sun 28 Jul 2013 - 23:19

o konlavd den mou exei apanthsei poy exw steilei mhnyma gia ayto ekana kai post

Guest
Guest


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by AntrikosA Mon 29 Jul 2013 - 0:07

εγώ οκ αν θέλετε
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by I Mes Mon 29 Jul 2013 - 0:47

Νομίζω είναι καλύτερο να ανοίξει πάλι ένα θέμα για να τεθούν υποψηφιότητες και μετά μια ψηφοφορία για να μπει κι άλλο 1 άτομο κοινής αποδοχής στην ομάδα διαχείρισης μαζί με τον Finkoye και τον konlavd.
Ακόμη και 2 αν χρειαστεί (μιας κ ο konlavd δεν εμφανίζεται και συχνά).

I Mes
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by flywizard Mon 29 Jul 2013 - 1:57

συμφωνω με τον IMes να ανοιξει ενα τοπικ και να τεθουν υποψηφιοτητες
flywizard
flywizard
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by georgetam Mon 29 Jul 2013 - 2:41

Συμφωνώ και εγώ με τον IMes το καλύτερο είναι να γίνει ψηφοφορία, και αν είναι δυνατόν να μπουν υποψήφιοι από όλα τα κόμματα, η κάποιος
υποψήφιος κοινής αποδοχής ώστε να μην υπάρξουν προβλήματα και παρεξηγήσεις.
georgetam
georgetam
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by konlavd Mon 29 Jul 2013 - 16:34

Έλα παιδιά είμαι διακοπές όποτε μπορώ μπαίνω...δεν τα είδα τα μηνύματα για κάποιο λόγο...που τα έστειλες?

Τέλος πάντων είχα πάει λίγο διακοπές επέστρεψα τώρα θα το κάνω εγώ.Όσο για την ψηφοφορία δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα...
konlavd
konlavd
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by FriedmanPAS Mon 29 Jul 2013 - 17:48

υπάρχει σοβαρό πρόβλημα αυτή την στιγμή με το φόρουμ!υπολειτουργεί...
καλό θα είναι να γίνει αυτό που λέει ο I MES και να γίνει σύντομα!
FriedmanPAS
FriedmanPAS
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ) Empty Re: Σημαντικο για την λειτουργεια (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum