eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

+4
Panikk
EleniG
Periclis
hawkoulis
8 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 21:56

Η ιστορια εχει ως εξης υποτιθετε οτι θα γινοταν καποια συναντηση να συζητησουμε το θεμα της κυπρου. οι ημερομηνιες που εγιναν αυτα που αφορουν το ονομα και τις διαπραγματευσεις που επικαλουνται φαινονται ...
Μιας και ειμαι στο μοφα ειπα στον εκτονωνοσιακο οτι θα μιλησω με τους κυπριους σε φιλικο επιπεδο να δω τι θελουν και τι μπορει να γινει ... Δειτε εδω τι απαντησανε τοσο ο μοφα τους οσο και ο CP τους και νομιζω θα κατανοησετε πληρως και πιος προωθει την Ρλ προπαγανδα των σκοπιανων στο παιχνιδι με την των Ελληνοτρολλ που ειναι στη κυπρο και ποια μποριε να ειναι η επομενη CP τους ...

Αναφερω ωστοσο στον CP τους οτι ειναι μη επισημη προσωπικη συνομιλια μου μαζι του και οχι κατι επισημο ...

Οπως φαινεται δε απο το λογκ που παραθετω με τον marcelbe (No guts No glory) η συζητηση ηταν σε φιλικο επιπεδο εντελως ...

http://prntscr.com/1ojw6c
http://prntscr.com/1ojwm1
http://prntscr.com/1ojxne
http://prntscr.com/1ojyds

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Periclis Sat 31 Aug 2013 - 22:41

Esy eipes ston Ektonosiako oti tha miliseis me tous Kyprious !

O Ektonosiakos symfonise na miliseis esy me tous Kyprious ?
An NAI parakalo  epivevaiose to me kapoio stoixeio , oti itan gnostis tou thematos kathos kai oti to apodexotane !
Opote na vgo kai ego kai alloi na sou po bravo gia tin prospatheia pou kaneis kai krima pou exoume tetoio proedro pou kanei kolotoubes !

An OXI  tha ypotheso oti dras aytonoma xoris tin egkrisi tou Proedrou tis xoras !  Dioti den dynate kathe melos tis kyvernisis na analamvanei protovoulies pou den einai symfones me tin apofasi tou Proedrou !  
Opote eisai ypologos KAI esy, kai ypaitios gia ayto to xali tis mi epilisysis tou thematos me tin Kypro toso kairo !

Perimeno mia xekathari kai stoixeiothetimeni apantisi !!
Periclis
Periclis
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 22:55

Γνωριζε οτι θα μιλουσα σε προσωπικο επιπεδο και φιλικο μαζι τους απο εκει και περα δεν εκανα διαπραγματευση ...

Φυσικα λογω δικων μου προσωπικων προβληματων δεν του εδωσα ποτε ολο το περιεχομενο των συνομιλιων μου ...

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 23:00

Το ξεκαθαριζω στον Προεδρο τους οτι δεν ειναι επισημη κουβεντα Περικλη καπου εκεινες τις μερες λογω ΡΛ χαθηκα για λιγο μετα κατεβηκε το ΝΕ ...
Απο εκει και περα ολες οι συνομιλιες ηταν προσωπικες δικες μου σε φιλικο επιπεδο ωστε να βρεθει μια λυση!

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Periclis Sat 31 Aug 2013 - 23:14

Den vlepo kapoio stoixeio na paratheteis oti to gnorize kai oti symfonouse o Proerdros,  kati to opoio xekathara zitisa !  

Oso  gia to  " προσωπικο επιπεδο και φιλικο "  to dieykrinisa idi , oti to theoro  efoson den symfonei o proedros anarmosto kai aparadekto , se tetoia lepta themata !!

Avrio to proi na miliso kai ego ( kai epeidi borei na peis oti esy eisai sto mofa, se prolamvano kai leo kai ego, san vouleftis) , se filiko kai prosopiko epipedo me tous Kyprious ?
Periclis
Periclis
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by EleniG Sat 31 Aug 2013 - 23:16

hawkoulis wrote:
Μιας και ειμαι στο μοφα ειπα στον εκτονωνοσιακο οτι θα μιλησω με τους κυπριους σε φιλικο επιπεδο να δω τι θελουν και τι μπορει να γινει ...

Οπως φαινεται δε απο το λογκ που παραθετω με τον marcelbe (No guts No glory) η συζητηση ηταν σε φιλικο επιπεδο εντελως ...
Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Hs31
Σε φιλικό επίπεδο λες θέλω να τα κανονίσουμε από τώρα ώστε να είναι μιλημένο μεταξύ μας έστω;

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου WiZ8vTU

Εδώ λες ότι σε έχει βάλει η κυβέρνηση και λες και Ναι όταν σε ρωτάει o marcelbe αν συμφωνήσατε ή όχι.

EleniG
EleniG
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 23:25

Το οτι μιλουσα με τον marcelbe κι αλλες φορες μη επισημα ειναι κακο?
Ναι το ειπα ετσι για εμπαινε στην συζητηση ο durito και αναφερε τα σκοπια σαν μακεδονια και παλι αυτο θα γινοταν και παλι δνε θα υπηρχε συμφωνια τοσο απλα τοσο κατανοητα γιατι ο τυπος φερνει την ΡΛ του στο παιχνιδι ...

Οπως προανεφερα ειπα στον εκτονωσιακο οτι θα τους μιλησω διευρευνητικα και φιλικα να δω τι θελουν κι αν βγαινει ακρη ποτε ομως λογω ελειψεως χρονου δεν τον ενημερωσα ακριβως για τις συνομιλιες μου ...

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Panikk Sat 31 Aug 2013 - 23:28

Ένας mod να μεταφέρει το θέμα κάπου που μπορεί να το διαβάσει όλη η eGreece.
Panikk
Panikk
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 23:30

Δυστυχως ομως εσυ Ελενη δνε βλεπεις τα λογια του Πετρου που λεει οτι τωρα μιλας με μενα οποτε παραδεχεται εμμεσως οτι αλλα λεει ο μοφα και αλλα ο Προεδρος της Κυπρου και μας ζητανε να μεινουμε στον προφορικο τους λογο ...

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 23:33

Πανικκ ζητησα εγω κατι τετοιο? Η θεωρεις οτι δεν ξερω που κανω το ποστ?

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Panikk Sat 31 Aug 2013 - 23:38

Έτσι κι αλλιώς βγαίνουν κομμάτια προς τα έξω ρε. Καλύτερα να φαίνεται ολόκληρη η συζήτηση. Έχουν ήδη βγει ss στο άλλο θέμα που άνοιξε.
Panikk
Panikk
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by EleniG Sat 31 Aug 2013 - 23:53

hawkoulis wrote:Δυστυχως ομως εσυ Ελενη δνε βλεπεις τα λογια του Πετρου που λεει οτι τωρα μιλας με μενα οποτε παραδεχεται εμμεσως οτι αλλα λεει ο μοφα και αλλα ο Προεδρος της Κυπρου και μας ζητανε να μεινουμε στον προφορικο τους λογο ...
Νίκο τώρα θα παίξουμε με τις λέξεις; Δεν ξέρω τι λέει ο Πέτρος, πως το λέει και τι εννοεί.
Αυτά που βλέπω και αναιρούνται από άλλα που έχουν ειπωθεί σχολιάζω και δεν είναι λίγα.
Σε έστειλε ή όχι η κυβέρνηση; Και αν δε σε έστειλε και πήγες φιλικά πως θέτεις όρους;
EleniG
EleniG
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sat 31 Aug 2013 - 23:56

Αυτο ειναι θεμα τις βουλης και του προεδρειου ... Το θεμα ανοιξε εδω και επιθυμω να παραμεινει εδω. Δεν εχω σκοπο να κανω διαλογο με οσους εχουν ορεξη να τρολλαρουν οποτε και δεν θα απαντησω νομιζω ολοι εχουν κοινοβουλευτικους εκπροσωπους.

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by hawkoulis Sun 1 Sep 2013 - 0:01

Ελενη ποσες φορες θες να δεις το ιδιο μηνυμα?

"Οπως προανεφερα ειπα στον εκτονωσιακο οτι θα τους μιλησω διευρευνητικα και φιλικα να δω τι θελουν κι αν βγαινει ακρη ποτε ομως λογω ελειψεως χρονου δεν τον ενημερωσα ακριβως για τις συνομιλιες μου ..."

Συγνωμη εαν δεν ταιριαζει στην ερωτηση του ναι η οχι που προσπαθεις ματαιοδοξα να επιβαλλεις ...

hawkoulis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Myth0s Sun 1 Sep 2013 - 0:16

Τελικά ο Στέφεν είναι Κύριος μπροστά σου. Αυτα που λέει μπορεί και να τα πιστεύει.

Εσύ απο πρωτοπαλλίκαρο του ΕΜ έγινες μασκοτ του GIP και μεσολαβητής στο Κυπριακό.

Πιο αηδίας και γίνεσαι ένα με το βόθρο.
Myth0s
Myth0s
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου Empty Re: Συνομιλίες με Κύπρο Αυγουστος 2013 για την αναφορα στο ονομα μου

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum