eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

+8
ellinas225
asomac
HonoreDeBalzac
Periclis
mentasfra
crazy ivann
ektonosiakos
stefen
12 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by Periclis Fri 25 Oct 2013 - 5:23

@ Ellinas 225 se parapembo se diko mou post sto forum kata tin thiteia mou san vouleftis ton Septemvrio :

https://egreece.forumotion.com/t3466-protasi-akyrosis-psififorias-gia-melos-tou-proedrio-tis-voulis

Tote den xrisimopoiouse kaneis kata koron xaraktirismous enantion tou Antrikou , se antithesi me ayton pou to ekane se olous tous allous ! Kai tote den eixe tin idia "eyaisthisia" o Ektonosiakos !!!

H symperifora tou pros olous tous " antipalous " tou einai aparadekti ! Alla se simeio na ftasei na vrizei kai oikogeneies den exei ftasei oute kan o Antrikos !!!!
Periclis
Periclis
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by AntrikosA Fri 25 Oct 2013 - 12:48

Καταρχάς, συνεχώς μιλάτε για την δήθεν απρεπή συμπεριφορά μου.
Σας ενημερώνω ότι έχω 0fp.

Επίσης όλοι προσπερνάτε το γεγονός ότι ο stefen έβρισε πρώτος (χρησιμοποιώντας τη λέξη "τσουτσέκι") και εστιάζετε στο ότι η απάντηση του Ektonosiakos στη βρισιά του stefen είναι χειρότερη! Επομένως και πρέπει να ζητήσει συγνώμη!
Το ποιος έβρισε πρώτος δεν μας ενδιαφέρει!

LOGIC.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by stefen Fri 25 Oct 2013 - 16:37

ektonosiakos wrote:nai alla na ferete opos goustarei sto kykliko den einai diki tou douleia
kai nai paradexome oti panta otan vlepw symperifores ivristikes pantote anarotieme an autos o anthropos einai etsi kai sti pragmatiki zoi i MONO piso apo to pc
isws auto na einai lathos mou alla mou vgenei i aporia automata (diladi i sxesi symperiforas enos anthropou apo pc kai sti pragmatikotita)
Μην προσπαθείς να μας πείσεις ότι είναι σωστό να αναρωτιέσαι πως είναι ένας στην πραγματική ζωή γιατί αν μας πείσεις ότι είναι σωστό και το κάνουμε κι εμείς, τότε θα πρέπει να αναρωτηθούμε πως είναι στην πραγματική ζωή ένας που αποδεδειγμένα έκλεψε σε ένα παιχνίδι
stefen
stefen
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by ellinas225 Fri 25 Oct 2013 - 21:39

@stefen

http://prntscr.com/1znhnz

Εδώ το αναφέρει ξεκάθαρα.

@Periclis

Φίλε μου, θυμάμαι καθαρά την περίπτωση, εμπίπτει στην γενική μου αναφορά περί μη σωστής συμπεριφοράς απέναντι σε συμπαίκτες.Από εκεί όμως και μέχρι το σημείο να χαρακτηρίσουμε βρισιά, υποτίμηση ή απρεπή σχολιασμό αυτό που έγραψε ο εκτονοσιακός, υπάρχει μεγάλη απόσταση.Μην τρελαθούμε, οι σχέσεις εντάσεων συνήθως έχουν ως αποτέλεσμα στρεβλές θεωρήσεις.

Οι σχέση δε ηθικής και δίκαιης αντιμετώπισης των γεγονότων, έχει ως βάση την σχέση με την υπόσταση που η προσωπικότητά μας αποπνέει.

Δεν έχω πρόβλημα να βρεθώ αντιμέτωπος με φίλο μου όταν σφάλει, και με αντίπαλό μου όταν προσπαθεί να αποκαταστήσει το περί δικαίου πνεύμα.

@AntrikosA

Το οτι δεν έχεις φπ, δεν σημαίνει πως η συμπεριφορά σου είναι φιλάλληλη και βασισμένη σε πνεύμα αμοιβαίου σεβασμού.Απλά δείχνει πως γνωρίζεις καλά τους μηχανισμούς του παιχνιδιού αναφορικά με το πως πρέπει να εκφράσεις αυτό που θέλεις να υποδηλώσεις.

Εκτος και αν επιμένεις πως η αντιπάθεια που μέρος της eΕλλάς τρέφει για τον χαρακτήρα σου είναι απόρροια συκοφαντίας.


ellinas225
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by AntrikosA Sat 26 Oct 2013 - 20:32

ellinas225 wrote:Εκτος και αν επιμένεις πως η αντιπάθεια που μέρος της eΕλλάς τρέφει για τον χαρακτήρα σου είναι απόρροια συκοφαντίας.
"Μέρη της eΕλλάς" τρέφουν αντιπάθεια προς όλους όσους ασχολούνται με την πολιτική.
Τι πάει να πει αυτό;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by AntrikosA Sat 26 Oct 2013 - 20:33

ellinas225 wrote:Το οτι δεν έχεις φπ, δεν σημαίνει πως η συμπεριφορά σου είναι φιλάλληλη και βασισμένη σε πνεύμα αμοιβαίου σεβασμού.
Το ότι δεν έχω fp, δείχνει πως αποκλείεται να είμαι εγώ ο χειρότερος.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by Cheap Sunglasses Mon 28 Oct 2013 - 21:11

AntrikosA wrote:
ellinas225 wrote:Το οτι δεν έχεις φπ, δεν σημαίνει πως η συμπεριφορά σου είναι φιλάλληλη και βασισμένη σε πνεύμα αμοιβαίου σεβασμού.
Το ότι δεν έχω fp, δείχνει πως αποκλείεται να είμαι εγώ ο χειρότερος.

To γεγονός πως ίσως να μην είσαι ο χειρότερος δεν σου δίνει άλλοθι.
Cheap Sunglasses
Cheap Sunglasses
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by AntrikosA Mon 28 Oct 2013 - 21:55

zeds dead wrote:
AntrikosA wrote:
ellinas225 wrote:Το οτι δεν έχεις φπ, δεν σημαίνει πως η συμπεριφορά σου είναι φιλάλληλη και βασισμένη σε πνεύμα αμοιβαίου σεβασμού.
Το ότι δεν έχω fp, δείχνει πως αποκλείεται να είμαι εγώ ο χειρότερος.
To γεγονός πως ίσως να μην είσαι ο χειρότερος δεν σου δίνει άλλοθι.
Το γεγονός ότι δεν είμαι ο χειρότερος αλλά εσείς ασχολείστε μαζί μου τι σημαίνει;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS - Page 2 Empty Re: ΤΑ SS APO TO KYKLIKO THS BOYLHS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum