eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Έγκριση CS

3 posters

Go down

Έγκριση CS Empty Έγκριση CS

Post by Exorcism363 Fri 27 Dec 2013 - 16:38

Εγγυώμαι για τον παίχτη The.Lord.Iran .
Τον ξέρω , έχουμε μιλήσει αρκετές φορές κι έχουμε πολεμήσει μαζί σε αρκετές μάχες. Είναι από τους έμπιστους κι ενεργούς παίχτες του Ιράν. Δεν θα κάνει κάτι για να βλάψει την eGreece. Το Ιράν υπήρξε παλιός σύμμαχος οπότε δεν έχουμε κάτι να φοβόμαστε από το συγκεκριμένο άτομο.
Exorcism363
Exorcism363
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Έγκριση CS Empty Re: Έγκριση CS

Post by DimAth Fri 27 Dec 2013 - 19:32

Exorcism363 wrote:Εγγυώμαι για τον παίχτη The.Lord.Iran .
Τον ξέρω , έχουμε μιλήσει αρκετές φορές κι έχουμε πολεμήσει μαζί σε αρκετές μάχες. Είναι από τους έμπιστους κι ενεργούς παίχτες του Ιράν. Δεν θα κάνει κάτι για να βλάψει την eGreece. Το Ιράν υπήρξε παλιός σύμμαχος οπότε δεν έχουμε κάτι να φοβόμαστε από το συγκεκριμένο άτομο.

Aν το καλοσκεφτείς, εκτός απ' τα σκοπιανά, κάπου, κάπως, κάποτε με όλο τον e-κόσμο σύμμαχοι έχουμε γίνει, οπότε το ότι κάποτε ήταν σύμμαχος δεν νομίζω πως έχει να πει κάτι για το εάν θα πάρει cs ή όχι.
DimAth
DimAth
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Έγκριση CS Empty Re: Έγκριση CS

Post by I Mes Fri 27 Dec 2013 - 21:35

Γνώμη μου είναι ότι το άρθρο του καταστατικού που αφορά το ότι εγγυάται βουλευτής για cs, είναι καλό να μην το πολυχρησιμοποιούμε και ειδικά για ξένους παίχτες. Ως τώρα δεν μπορώ να πω ότι πείθομαι ή ότι νιώθω άνετα με τα cs που δίνονται κατ' αυτόν τον τρόπο.

Δεν αναφέρομαι μόνο σε αυτό το cs αλλά αφορμή ήταν.

I Mes
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Έγκριση CS Empty Re: Έγκριση CS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum