eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ΑirStrike Nigeria

+9
SAVVAS THE GREEK
Dihenekis
jimkats1
count miden
george535
SpiridonMitsos1908
dmesk
SotirisA
arxaios
13 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by count miden Fri 30 May 2014 - 20:28

εγώ δεν είπα Σερβία είπα συμμαχία, δεν ξέρω πως τα θυμάσαι αλλά δεν είναι έτσι πλέον
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by SpiridonMitsos1908 Fri 30 May 2014 - 20:36

Σωστα μεσα σε 15 μερες η Σερβια επαψε να ειναι ηγετικο στελεχος,και αποφασιζει η Ελλαδα για την συμμαχια και μονο.Αλλα καλου κακου,ρωτηστε τους να ειστε και σιγουροι,μην αιφνιδιαστουν τα παιδια!
SpiridonMitsos1908
SpiridonMitsos1908
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Dihenekis Fri 30 May 2014 - 20:37

ΟΧΙ στο ΑS μέσω βουλής. Τις ομάδες πρέπει να ρωτάτε κι όχι τους βουλευτάδες
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by jimkats1 Fri 30 May 2014 - 20:41

Ούτως ή άλλως, ψηφιστεί δεν ψηφιστεί μέσω βουλής, πάλι, το MoD δεν θα προτείνει στην συμμαχία για το AS και μετά αυτή θα αποφασίσει αν πρέπει να γίνει ή όχι; Οπότε πιστεύω ότι δεν αξίζει να χαλιόμαστε για το αν πρέπει να ψηφίσουμε οπωσδήποτε, έτσι κι αλλιώς ο κάθε βουλευτής στο συγκεκριμένο τόπικ λέει την άποψη του για το θέμα αυτό. Οριστική απόφαση αν θα βγει από εδώ όμως δεν νομίζω.
jimkats1
jimkats1
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by arxaios Fri 30 May 2014 - 20:44

σωστος εισαι τζιμ , η βουλη θα δειξει μια ταση υπερ κατα και ο προεδρος που ειναι συτος που μπορει να πατησει το κουμπι θα τα συνυπολογισει ολα και θα πραξει.

Απο μνμ μαζι του εχουμε
προεδρος wrote:arxaie: όταν θα βρεθεί τρόπος να εξασφαλιστεί το συνολικό damage της χώρας τότε να το συζητήσουμε μέχρι τότε αν καταφέρουμε να πάρουμε το rw με τα σκόπια έχει καλώς...
arxaios
arxaios
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by SAVVAS THE GREEK Fri 30 May 2014 - 20:59

Μια δοκιμή δεν είναι κακό αρκεί να μη μας λείψουν τα cc που θα χρειαστούμε.Δεν μας παίρνει για άλλες αυξήσεις.Η @@ έγινε με τις μαϊμούδες στην Αυστραλία και την πληρώνουμε ακόμα και θα την πληρώνουμε για καιρό

SAVVAS THE GREEK
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by count miden Fri 30 May 2014 - 21:09

SpiridonMitsos1908 δεν θα μπω σε αντιπαράθεση διότι κάτι τέτοιο είναι άγονο, με τα σκόπια να ελευθερώνουν περιοχή, τη ζημιά από τις ομάδες να μην βγαίνει, θα πάμε μόνοι μας στη νιγηρία, και όταν χρειαστούμε ζημιά που θα τη ζητιανέψουμε? εγώ είμαι ο πρώτος που επιμένει για τα μπόνους, αλλά με αυτή τη λογική γιατί να μην πάρουμε το rubber από τους αμερικάνους?
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by arxaios Fri 30 May 2014 - 21:14

αν το συζητατε στη συμμαχια , γτ οχι :-)
arxaios
arxaios
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Dihenekis Fri 30 May 2014 - 21:19

arxaios wrote:σωστος εισαι τζιμ , η βουλη θα δειξει μια ταση υπερ κατα και ο προεδρος που ειναι συτος που μπορει να πατησει το κουμπι θα τα συνυπολογισει ολα και θα πραξει.

Απο μνμ μαζι του εχουμε
προεδρος wrote:arxaie: όταν θα βρεθεί τρόπος να εξασφαλιστεί το συνολικό damage της χώρας τότε να το συζητήσουμε μέχρι τότε αν καταφέρουμε να πάρουμε το rw με τα σκόπια έχει καλώς...

ότι τάση  και να δείξει η βουλή αν δεν δείξουν το damage οι ομάδες θα μείνετε με το τάσι στο χέρι
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by SpiridonMitsos1908 Fri 30 May 2014 - 21:19

count miden, γιατι σε ενδιαφερουν τα μπονους οταν στην χωρα σου γινεται του κλεφτο το καγκελο?Δεν εχεις συνοχη στην χωρα σου και κοιτας τα μπονους σου??Πιο τραγικοι και απο την Σερβια εχετε καταντησει με τα μπονους σας.Ας μιλησουμε σοβαρα,το παιχνιδι για σενα ειναι τα μπονους?αυτος ειναι ο σκοπος σου?Εδω εχεις αποτυχει σαν χωρα στο να εισαι σε μια συμμαχια,εχεις χασει το 70-80 % του damage σου και σκεφτεσαι μπονους??Πατε καλα??
SpiridonMitsos1908
SpiridonMitsos1908
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by SotirisA Fri 30 May 2014 - 21:20

Αν πιστεύετε ότι υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις γειτονικών περιοχών, εντός της επικράτειας της ίδιας χώρας, που να διαθέτουν ελάφι και καουτσούκ (και, άρα, θα μας δώσουν το +90% μπόνους σε τρόφιμα και όπλα) και που θα προβάλλουν μικρότερη αντίσταση στην κατάκτησή τους από τη Νιγηρία, τότε και γω μαζί σας, πάμε να χτυπήσουμε αυτές. Δεν νομίζω όμως να υπάρχουν άλλες τέτοιες περιπτώσεις.
SotirisA
SotirisA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Dihenekis Fri 30 May 2014 - 21:21

κλειδώστε το ποστ κι αφήστε τον πρόεδρο να μιλήσει με τις ομάδες

όταν αποφασίσουν οι ομάδες τότε το φέρνει στην βουλή προς ψήφιση

φανταστείτε να ρωτήσει ο πρόεδρος για φορολογικά θέματα τα κυκλικά του MOD

είναι γελοίο να υπάρχει αυτό το ποστ, κλειδώστε το
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Thessaloz Fri 30 May 2014 - 21:25

Εγώ αν ήμουν πρόεδρος πάντως και με 130δις dmg θα πήγαινα μια χαρά για μάχη και θα ήταν και οργανωμένο. Δεν υπάρχει άλλη χώρα με τόσο οργανωμένο dmg να βαράει στην ίδια πλευρά εδώ και μήνες. Άνοιξε τις σωστές μάχες Razz 
Thessaloz
Thessaloz
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by KonstantinosKa Fri 30 May 2014 - 22:43

Και εγώ υπέρ είμαι. Τουλ απ ότι βλέπω στις ελληνικές μάχες χτυπάμε όλοι.Και εκτός αυτού είναι καλή περίπτωση για TP, εαν οι μάχες πέσουν μέσα στον διαγωνισμό...

KonstantinosKa
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Liakouris Fri 30 May 2014 - 23:22

Έχω μια τάση στο να απαντήσω αρνητικά, αλλά από την στιγμή που η κοινότητα των βουλευτών το προκρίνει, ας πάμε και βλέπουμε..
Ας ενημερωθεί η συμμαχία, ας γίνουν οι κατάλληλες κινήσεις και αν το θέλει και ο κόσμος, κάνουμε επίθεση στην Νιγηρία..
Liakouris
Liakouris
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

ΑirStrike Nigeria - Page 2 Empty Re: ΑirStrike Nigeria

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum