eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

4 posters

Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by asoee Tue 29 Jul 2014 - 23:56

Καλησπερα σε όλους,

Δυστυχώς θα έχω RL υποχρέωσεις από αρχές Νοέμβρη και μετά και δε θα μπορώ να ασκώ τα καθηκοντά του διαχειριστή. Για αυτό το λόγο το λέω από τώρα ώστε η επόμενη κυβέρνηση-κοινότητα να κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για να βρει νέο-νέους διαχειριστές. Εγώ θα μπορώ να εφαρμόζω τα καθηκοντά μου μέχρι και τα τέλη Οκτωβρίου.
asoee
asoee
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by jimkats1 Wed 30 Jul 2014 - 0:07

Για τότε από τώρα, καλή συνέχεια Wink. Μέχρι τότε, καλό υπόλοιπο Νίκο.
Ελπίζω να βρεθεί κι άλλος διαχειριστής μέχρι τότε και μάλιστα ικανός για αυτή την θέση.
jimkats1
jimkats1
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by Orfeas Tsakalos Wed 30 Jul 2014 - 0:24

Πολύ θετικό που δίνεις τόσο χρόνο. Σε ευχαριστούμε για την βοήθεια.

Orfeas Tsakalos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by asoee Wed 30 Jul 2014 - 7:44

@jimkats απλώς το λέω από τώρα ώστε οι επόμενες κυβερνήσεις (Αυγούστου, Σεπτεμβρίου και Οκτωβρίου) να το γνωρίζουν αφού ήδη το ξέρω εγώ από τώρα είναι χαζό να το πω πιο μετά.
asoee
asoee
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by Gmox Wed 30 Jul 2014 - 10:07

Καλή συνέχεια Νικ!
Δεδομένου ότι η Αγγελική (DominaPnS) έχει αφήσει το game, και ο Grivas έχει δηλώσει ότι έχει RL υποχρεώσεις, ίσως θα πρέπει να ξεκινήσει η αναζήτηση 3 νέων διαχειριστών.
Gmox
Gmox
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by jimkats1 Wed 30 Jul 2014 - 16:34

Αυτό πιστεύω κι εγώ Άρη. Πρέπει να γίνει χωρίς καθυστερήσεις, π.χ. πέρα των 2 μηνών από την εκλογή της επόμενης κυβέρνησης, ώστε να μην χαθεί χρόνος.
Άσχετο, αλλά ποιός έχει τον Admin? Δηλαδή τον έχει κάποιος ενεργός παίχτης;
jimkats1
jimkats1
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Παραιτηση απο διαχειριστης του forum Empty Re: Παραιτηση απο διαχειριστης του forum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum