eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

3 posters

Go down

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου Empty Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

Post by AntrikosA Thu 7 Aug 2014 - 17:22

Αν δεν κάνω λάθος ο απερχόμενος πρόεδρος dmesk δεν δημοσίευσε τον οικονομικό απολογισμό κάπου και με έκπληξη διαπίστωσα πως κανένας δεν ενδιαφέρθηκε για αυτόν.

Για να μην υπάρξουν υπόνοιες για "κουκούλωμα" παραθέτω το link του οικονομικού απολογισμού όπως μου το έδωσε ο Dmesk: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KMR7hUlWmJ1SMzQ40mlCuwbdkj1EAZdEa8WWeoco2QY

Αυτό που παρατήρησα με μία ματιά είναι πως τα CO που αναφέρει στον απολογισμό ανέρχονται στο ποσό των: 1,295,996.67 ενώ στην σχετική καρτέλα "CO" γράφει: 1,431,679.67 όπου και δεν υπάρχουν καθόλου καταγραφές και τα ποσά στην καρτέλα "Έξοδα" με αναφορές στα CO είναι επίσης ελλειπή. Στο άρθρο απολογισμού του αναφέρεται σε ποσό περί τα 1.500.000 cc

Επίσης παραλάβαμε 3.150 Q5 food, 50 moving tickets και 2.479 Q2 weapons ως κρατικό στοκ τα οποία δεν περιλαμβάνονται στο doc.

Ενημερώνω το σώμα της Βουλής και την αρμόδια Επιτροπή Οικονομικών για να κινηθούν όπως κρίνουν αναγκαίο.


Με εκτίμηση,
AntrikosA
Υπουργός Οικονομικών
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου Empty Re: Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

Post by ellinas225 Thu 7 Aug 2014 - 21:58

Το έγγραφο θέλει εξουσιοδότηση, άνοιξέ το να μπορούν να το δουν όλοι.

ellinas225
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου Empty Re: Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

Post by AntrikosA Fri 8 Aug 2014 - 3:31

δεν το γνώριζα, δεν είναι δικό μου να το ανοίξω είναι αυτό στο οποίο μου έδωσε πρόσβαση ο Dmesk, η επιτροπή οικονομικών ή η Βουλή ας ζητήσει τον οικονομικό απολογισμό της προηγούμενης κυβέρνησης αφού δεν κατατέθηκε πουθενά
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου Empty Re: Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

Post by Unicorn Hellas Wed 13 Aug 2014 - 16:23

Σαν μέλος της παρούσας επιτροπής οικονομικών σας ενημερώνω πως επικοινώνησα με τον απερχόμενο πρόεδρο dmesk μέσω ts και δεν έλαβα απάντηση. Στη συνέχεια του απέστειλα μήνυμα ingame στο οποίο επίσης δεν είχα ανταπόκριση. Για του λόγου του αληθές σας παραθέτω screenshot στο οποίο φαίνονται οι ημ/νιες καθώς και το χρονικό περιθώριο της αναμονής μου πριν την δημοσίευση του παρόντος. http://prntscr.com/4ce02g

Επίσης, προσπάθησα να επικοινωνήσω νωρίτερα και με το άλλο μέλος της επιτροπής, asoee, ενημερώνοντας τον για την παρούσα δημοσίευση και δεν δέχτηκα επίσης κάποια απάντηση. http://prntscr.com/4ce0fe
Unicorn Hellas
Unicorn Hellas
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου Empty Re: Οικονομικός Απολογισμός Ιουλίου

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum