eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

+13
arekulis
Anastasios P
Vassilis Samaras
asoee
count miden
DimAth
The_Clairvoyant
MakedoniaGreece
NikosVasilopoulos
Chaos0
thanos gr 1
Makedonamaxos Z
Τheοrethymnon
17 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Διευκρίνηση

Post by Chaos0 Sat 31 Jan 2015 - 22:08

The_Clairvoyant wrote:λευκο, καθως αν καποιος απο τους 4 ηθελε θα το ειχε δηλωσει.
Απλά, για την τάξη.
Βάση του Καταστατικού που ισχύει δεν απαιτείται δήλωση υποψηφιότητας.
Αντίθετα όλα τα μέλη του Προεδρείου είναι αυτόματα υποψήφια για την Προεδρεία της Βουλής - και όχι αυτού του ίδιου. Για τούτο άλλωστε και αυτή η διαδικασία αποτελεί αντικείμενο της Ολομέλειας και δεν γίνεται εσωτερικά, στο όργανο.
Πιθανόν η διαδικασία υποβολής υποψηφιοτήτων να έχει παραμείνει από κάποια παλιότερη εκδοχή του καταστατικού, αλλά εγώ έχω χάσει πολλά επεισόδια στο σήριαλ.
Προσωπικά, υποστηρίζω τον Theorethymnon που μου φαίνεται ένας νέος άνθρωπος με πολύ όρεξη και ικανότητες.
Twisted Evil
Chaos0
Chaos0
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Re: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Post by AntrikosA Sun 1 Feb 2015 - 2:59

ψηφίζουμε για να εκλέξουμε κάποιον με το ζόρι...

Seems legit.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Re: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Post by CRIS 99 Sun 1 Feb 2015 - 10:35

Chaos0
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Re: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Post by 123kwstas13 Sun 1 Feb 2015 - 13:45

(1) AntrikosA
123kwstas13
123kwstas13
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Re: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Post by The_Clairvoyant Mon 2 Feb 2015 - 10:32

Chaos0 wrote:
The_Clairvoyant wrote:λευκο, καθως αν καποιος απο τους 4 ηθελε θα το ειχε δηλωσει.
Απλά, για την τάξη.
Βάση του Καταστατικού που ισχύει δεν απαιτείται δήλωση υποψηφιότητας.
Αντίθετα όλα τα μέλη του Προεδρείου είναι αυτόματα υποψήφια για την Προεδρεία της Βουλής - και όχι αυτού του ίδιου. Για τούτο άλλωστε και αυτή η διαδικασία αποτελεί αντικείμενο της Ολομέλειας και δεν γίνεται εσωτερικά, στο όργανο.
Πιθανόν η διαδικασία υποβολής υποψηφιοτήτων να έχει παραμείνει από κάποια παλιότερη εκδοχή του καταστατικού, αλλά εγώ έχω χάσει πολλά επεισόδια στο σήριαλ.
Προσωπικά, υποστηρίζω τον Theorethymnon που μου φαίνεται ένας νέος άνθρωπος με πολύ όρεξη και ικανότητες.
Twisted Evil

σε αυτη τη περιπτωση, Theorethymnon
The_Clairvoyant
The_Clairvoyant
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015  - Page 2 Empty Re: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum