eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου

3 posters

Go down

Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου Empty Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου

Post by dimispirop Tue 28 Jul 2015 - 21:19

Παρακαλώ να γράφετε εδώ ΟΛΕΣ τις υπηκοότητες που δίνετε ως βουλευτές-εγγυητές σε αιτούντες, χωρίς την έγκριση της επιτροπής και βάση του άρθρου 4, §3 του Καταστατικού με απ'ευθείας αποδοχή από τον ίδιο τον Βουλευτή.
Η μορφή της δήλωσης σας καλό είναιί να έχει την παρακάτω μορφή για να υπάρχει ενιαία παρουσίαση:
"Σύμφωνα με το ισχύον καταστατικό της βουλής σας ενημερώνω πως έκανα χρήση της βουλευτικής μου ιδιότητας
και απέδωσα CS στον (όνομα στο παιγνίδι με λινκ του προφίλ του) για τον οποίο εγγυώμαι προσωπικά και (λόγοι που δίνετε την υπηκοότητα, τον γνωρίζετε προσωπικά, είναι μέλος του mu σας και οτιδήποτε άλλο ενισχύει την αποδοχή που κάνετε)"
dimispirop
dimispirop
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου Empty Re: Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου

Post by Gmox Fri 28 Aug 2015 - 13:50

Σύμφωνα με το ισχύον καταστατικό της βουλής σας ενημερώνω πως έκανα χρήση της βουλευτικής μου ιδιότητας και απέδωσα CS στον V4LeRioN http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1463526 ο οποίος σαν RL Έλληνας και θα ρίξει ξύλο σε Βουλγαροσκοπιανούς
Gmox
Gmox
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου Empty Re: Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου

Post by count miden Thu 3 Sep 2015 - 1:25

Σύμφωνα με το ισχύον καταστατικό της βουλής σας ενημερώνω πως έκανα χρήση της βουλευτικής μου ιδιότητας
και απέδωσα CS στον entexnos http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5111635
ο οποίος είναι γνωστός έλληνας παίχτης και θέλει να επαναπατριστεί
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου Empty Re: Αποδόσεις υπηκοοτήτων Ιουλίου-Αυγούστου

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum