eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

+21
F@nis
lithelon
vasspana
Dihenekis
Iaswn
kostas fostiras
R3spect0r
gekaram
AchillesThessaly
Shootme2000
GX99
MakedoniaGreece
MrBazinga
NikosVasilopoulos
ellinas225
kostasjcb
ChrisGriffin
Cerberus Hellas
Va.da
Anastasios P
count miden
25 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ - Page 3 Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Post by Vassilis Samaras Mon 22 Feb 2016 - 19:40

NAI
Vassilis Samaras
Vassilis Samaras
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ - Page 3 Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Post by count miden Mon 22 Feb 2016 - 20:15

Gmox πλακα μου κάνεις, έχει αναφερθεί στα κυκλικά της βουλής πριν από 13 μέρες, δεν φταίω αν το προεδρείο δεν ενημερώνει τα κυκλικα όπως οφείλει
2ον από τις 15/02 έχει ανοίξει συζήτηση
δεν φταίω αν το προεδρείο της βουλής κωλυσιεργεί και δεν λέει καπου πως απαγορεύεται βουλευτης να ανοίξει ψηφοφορία για την αλλάγη του καταστατικού

MrBazinga για το πρωτο δες πιο πανω για το 2 ρώτα τον φωστήρα γιατί δεν άνοιξε ψηφοφορία συμπεριλαμβάνοντας την πρόταση του
3 έχεις δίκιο οι έγκυροι ψήφοι του 24ώρου είναι ΝΑΙ 5 ΟΧΙ 1
επειδή όμως "Απαιτείται να ψηφίσουν τουλάχιστον οι μισοί, συν ένας βουλευτές. Σε αντίθετη περίπτωση, διεξάγεται νέα ψηφοφορία στην ίδια βουλευτική περίοδο , μετά από 24ώρες." ΑΡΘΡΟ 8 - Τροποποίηση Καταστατικού §1 - Διαδικασία
και το 24ώρο έχει περάσει, μπορεί να ξεκινήσει η επαναληπτική ψηφοφορία, αλλά θα αφήσω ένα εύλογο χρονικό διάστημα να ανοίξει το προεδρείο το τόπικ και να προσθέσει προτάσεις εφόσον αυτές υπάρχουν
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ - Page 3 Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Post by MrBazinga Tue 23 Feb 2016 - 15:13



παμε αλλη μια.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.

ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ.

Αν θεωρεις τοσο ανικανο το προεδρειο, θα κανεις υπομονη, θα δηλωσεις στην επομενη βουλευτικη περιοδο για το προεδρειο για να εχεις το δικαιωμα να ανοιγεις ψηφοφοριες.

Μεχρι τοτε Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ, συνεπως ΑΚΥΡΗ.

Για να δουμε μηπως τα κεφαλαια βοηθανε.

MrBazinga
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ - Page 3 Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Post by count miden Tue 23 Feb 2016 - 15:18

ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ
βρες μου που ακριβώς λέει το καταστατικό οτι δεν έχω δικαιωμα να ανοιξω το θεμα αλλιώς θα σε παρακαλέσω στην αμέσως επόμενη να ψηφίσεις μόνο με ναι ή όχι και να αφήσεις τα σχόλια

εγώ δεν θα περιμένω κανένα να κάνει την δουλεια του την κάνω μόνος μου
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ - Page 3 Empty Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ- ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum