eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

4 posters

Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by indy4ever Sat 30 Jan 2010 - 8:37

με δικαιολογια οτι βριζω μου σβηνατε τα αρθρα
αφου θελετε να παιξουμε το παιχνιδι με αυτο το τροπο ας βγει αυτος που μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε χτες μπαν να μου πει το ονομα του.

indy4ever
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Synatlas2 Sat 30 Jan 2010 - 9:10

Aν μου επιτρέπεις , πρέπει να διαβάσεις τους όρους με τους οποίους μπορείς να συμετέχεις στο φόρουμ. Ενας απο αυτούς τους όρους είναι και η συμπεριφορά.

Αν δεν έχεις σωστή συμπεριφορά και βρίζεις και φωνάζεις προς τους συμπαίχτες σου τότε έχεις παραβεί τους κανόνες του φόρουμ. Οπότε έχεις και την ανόλογη ποινή.

Αν δεν ενδιαφέρεσε να κρατήσεις ένα επίπεδο και μία σωστή συμπεριφορά ,δέν είναι θέμα των υπολοίπων να σε ανέχονται.

Να σου επαναλάβω οτι χάνεις και το δίκιο σου ,καθώς κανείς μα κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να ανέχεται τους προσβλιτικούς χαρακτηρισμούς σου.Ειδικά σε ένα παιχνίδι.

Επίσης να σου αναφέρω ότι αυτός που σε μπανάρισε στο λέει κίολας στο άρθρο σου. Οπότε πάλι τζάμπα φωνάζεις και τραμπουκίζεις.
τσαμπουκάδες του πλικτρολογίου έχουμε πολλούς,μήν γίνεσε άλλος ένας.

Φιλικά στο λεώ
synatlas2
Synatlas2
Synatlas2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Guest Sat 30 Jan 2010 - 13:05

Indy δεν διάβασες το άρθρο μου προφανώς, για αυτό σου έμεινε η απορία.
https://egreece.forumotion.com/congress-f1/---t1191.htm
https://egreece.forumotion.com/general-discussion-f7/admin-forum-t1190.htm

Guest
Guest


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Palaiologos Sat 30 Jan 2010 - 13:12

Indy, κι εγώ μαζί σου εναντίον αυτού του ανόητου του admin που δεν σου έριξε μόνιμο μπαν!! Θα χάναμε τέτοιο λουλούδι ευωδιαστό! Κάθε λέξη που λες βρωμάει σαν βόθρος της Αθήνας...
Palaiologos
Palaiologos
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by indy4ever Sun 31 Jan 2010 - 10:14

kosgeo μου εριξες μπαν γιατι εχεις προσωπικα προβληματα μαζι μου και θελησες να βγαλεις το κομπλεξ σου, πηγαινε τωρα και κανε μου και φακελο

indy4ever
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Giwrgos Sun 31 Jan 2010 - 11:32

lol! Re indy valto na doulepsei prwta prin miliseis... Vgikes vouleutis kai ksekinises post me mpinelikia!Diladi ti itheles na sou kanoun?
Giwrgos
Giwrgos
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Guest Sun 31 Jan 2010 - 13:47

Κανένα πρόβλημα μαζί σου, ούτε σε ξέρω, ούτε έχω καμία επιθυμία να σε μάθω.
Ο λόγος που έφαγες ban και μάλιστα αφού προειδοποιήθηκες είναι το υβριστικό περιεχόμενο των posts σου και όχι το, επί της ουσίας, περιεχόμενο τους.
https://egreece.forumotion.com/congress-f1/---t1191.htm
https://egreece.forumotion.com/general-discussion-f7/admin-forum-t1190.htm

Guest
Guest


Back to top Go down

ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας? Empty Re: ποιος μου εσβησε 3 αρθρα και μου εριξε μπαν μιας μερας?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum