eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ποιος Hyperphas;;

+13
poseidonsr
George The Mercifull
Bufo N
Fedias
ksopateras
kalodios
kostass13
freddakos
AK-47 KPHTH
Philipx1
feartheGREEKS
savvasferrari
Sifis7
17 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Ποιος Hyperphas;;

Post by Sifis7 Mon 4 Jun 2012 - 12:09

Καλημέρα και χρόνια πολλά!! Χθες αγανακτισμένος στο ένα από τα δύο κυκλικά έγραψα..

"Μπορεί να μου πει κάποιος για ποιο λόγο ψηφίζουμε προεδρεία, επιτροπές, κτλ για να έχουμε καλύτερη οργάνωση;; Αφού ορισμένοι είναι μάγκες και δεν γουστάρουν την διαδικασία τουλάχιστον να μου το πουν κατάμουτρα να μην ξανασχοληθώ ΠΟΤΕ!! Δώστε αβέρτα υπηκοότητες, ακόμα και σε Έλληνες και γράψτε την επιτροπή στα @@ σας!! Έχουμε φόρμα προς συμπλήρωση στους ενδιαφερόμενους για υπηκοότητα και κάποιοι βουλευτές τις δίνουν χωρίς να έχει συμπληρωθεί τίποτα...Μπράβο σας! Μην ψηφίσετε όμως ξανά για επιτροπές...

Όσοι θέλουν υπηκοότητα συμπληρώνουν αυτή τη φόρμα:https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBSbFRiZVhYX3pjYmNDMThYMEkyT0E6MQ

Τα στοιχεία της φόρμας συμπληρώνονται αυτόματα σε αυτό το doc:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AoA9I-Tvgw9KdHBSbFRiZVhYX3pjYmNDMThYMEkyT0E&pli=1#gid=0

Κοιτάξτε ποιες αιτήσεις έχει ψηφίσει επιτροπή...και έπειτα ρίξτε μια ματιά στις αποδοχές υπηκοότητας εδώ:
http://www.erepublik.com/en/country/Greece/citizenship/applications/approved/325

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας...γιατί εγώ βλέπω να τα παρατάω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση!"




Οι κύριοι που απαξιούν για την διαδικασία τους παρακαλώ να αναλάβουν την θέση μου στην επιτροπή απόδοσης cs γιατί φαίνεται να είναι ικανότεροι από εμένα...

Sifis7
Sifis7
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by Sifis7 Mon 4 Jun 2012 - 12:19

Τον τίτλο τον εμπνεύστηκα από τον γνωστό-άγνωστο ο οποίος δίνει cs στα φιλαράκια του αλλά από την άλλη κατακρίνουμε αυτόν και εμείς κάνουμε του κεφαλιού μας εδώ πέρα..
Sifis7
Sifis7
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by savvasferrari Mon 4 Jun 2012 - 12:24

Καλημέρα.
Για τον stan84pl φαντάζομαι αναφέρεσαι.
Κρίμα που ενώ το έχουμε πει και επισημάνει κάποια άτομα, γιατί δεν είναι μόνο αυτός είναι κι άλλοι, δεν σέβονται την επιτροπή και κάνουν του κεφαλιού τους.

Εγώ τουλάχιστον όταν το έκανα αυτό είχα άγνοια. Τώρα όμως που έγινε θέμα ΚΑΙ συζητήθηκε δεν νομίζω να υπάρχει θέμα άγνοιας αλλά αδιαφορίας
savvasferrari
savvasferrari
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by feartheGREEKS Mon 4 Jun 2012 - 12:28

αν υπάρχει κάποιος που δεν επιθυμεί να σεβαστεί τις διαδικασίες κύριοι ας το δηλώσει δημόσια εδώ!
sifis7 συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
feartheGREEKS
feartheGREEKS
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by Philipx1 Mon 4 Jun 2012 - 12:32

εντομεταξυ ο hyperphas, δεν θελει ΠΤΟ! ειναι καλος! υποσχεθηκε κι ολας πως δεν θα δωσει αλλη υπηκοοτητα και το εκανε!

μα ρε παιδια! οι σερβοι ειναι αδερφια μας!
Philipx1
Philipx1
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by feartheGREEKS Mon 4 Jun 2012 - 12:36

ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!
feartheGREEKS
feartheGREEKS
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by AK-47 KPHTH Mon 4 Jun 2012 - 12:52

συμφωνω και εγω με το αρθρο..ποιος ο λογος να υπαρχουν επιτροπες?
σαν να βλεπω μια εικονα αποσυνθεσης..ελπιζω με τη νεα κυβερνηση να στρωσει το πραγμα

υ.γ
πας μη ελλην βαρβαρος

αυτα



AK-47 KPHTH
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by freddakos Mon 4 Jun 2012 - 12:55

Αν αναφέρεσαι στον stan84pl, το έχει ήδη δηλώσει
https://egreece.forumotion.com/t3004p15-cs-25-5-25-6#39214

και προσωπικά συμφωνώ γιατί δεν είμαστε δικαστήριο για να δικάζουμε και να αποκλείουμε Έλληνες. Ο μόνος έλεγχος που πρέπει να γίνεται σε Έλληνες είναι να μην παίρνουν άσκοπα 2ο cs μέσα στον μήνα για να αποφεύγονται οι κουτοπονηριές μερικών και φυσικά τα μουλτάκια αλλά αυτό δεν είναι στο χέρι μας.
freddakos
freddakos
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by Sifis7 Mon 4 Jun 2012 - 13:03

Για κάποιον Έλληνα χρειάζονται μόνο δύο "ΝΑΙ"...και δεν θα αργήσει να πάρει πάνω από 3 ώρες την υπηκοότητα...Τι είναι τόσο δύσκολο;; Και που ξέρω εγώ αν είναι μούλτι κάποιου και θέλει να το φέρει πίσω ενώ έχει πληρώσει κάποιον βουλευτή για να του δώσει;; Αυτά...
Sifis7
Sifis7
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by savvasferrari Mon 4 Jun 2012 - 13:03

Τι να πω. Άμα δεν σέβεται τις διαδικασίες είναι σαν να μην σέβεται την χώρα και τους πολίτες της.
savvasferrari
savvasferrari
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by feartheGREEKS Mon 4 Jun 2012 - 13:04

ΠΟΛΥ σωστό και έντιμο απο την πλευρά του stan84pl να τοποθετηθεί δημόσια πως ΔΕΝ συμφωνεί με την επιτροπή απόδοσης cs και την διαδικασία...γιατί όμως κάποιος που απορρίπτει φανερά μια επιτροπή και υπονομέυει το έργο της να έχει δικαίωμα συμμετοχής σε άλλες??
προτείνω όσοι βουλευτές δεν συμμορφώνται με τις ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ληφθείσες αποφάσεις της ΒΟΥΛΗΣ να ΜΗΝ έχουν δικαίωμα συμμετοχής στις επιτροπές και στα κυκλικά..
feartheGREEKS
feartheGREEKS
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by kostass13 Mon 4 Jun 2012 - 13:09

Λοιπόν, αν δείτε τα προεκλογικά άρθρα μερικών κομμάτων θα προσέξετε οτι δηλώνουν ξεκάθαρα πως δεν πρόκειται να περιμένουν την επιτροπή cs στην περίπτωση που τους ζητήσει Έλληνας.

Αυτός είναι και ο λόγος που είχε ανοίξει αυτό το thread ->https://egreece.forumotion.com/t2977-cs (το οποίο δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κλείδωσε) ώστε να ''ελεχθεί'' το φαινόμενο όσο είναι δυνατόν.

Τώρα άποψή μου είναι οτι συνεχίζουμε κανονικά με τις επιτροπές αφού πάντα θα υπάρχουν βουλευτές που δεν θα ακολουθούν τις διαδικασίες. Τα game mechanics τους επιτρέπουν να δίνουν cs κατευθείαν, οπότε θα δίνουν... Απλά πράγματα.
kostass13
kostass13
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by feartheGREEKS Mon 4 Jun 2012 - 13:20

@kostas13 AΛΛΟ είναι μια παρεκτροπή ΜΙΑ φορά και ΑΛΛΟ είναι να δηλώνεις εξαρχής πως απορρίπτω και απαξιώνω τη διαδικασία ΟΛΙΚΑ και την επιτροπή...
feartheGREEKS
feartheGREEKS
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by kalodios Mon 4 Jun 2012 - 13:20

εδώ λοιπόν.
Σέβομαι απόλυτα τον Ksopatera.
Γνωρίζω και τον Ruruni hega.
Θεωρώ όμως ότι σύμφωνα με τούτο το ποστ, οφείλουμε να τηρούμε τις διαδικασίες.
Δε μπορεί και δε πρέπει να υπάρχει διαδικασία 2 ταχυτήτων.
Άλλη για τους αγνωστους και άλλη για τους γνωστούς
kalodios
kalodios
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by ksopateras Mon 4 Jun 2012 - 13:30

Απο το το πόστ για τα CS:
-Η κυβέρνηση αναλαμβάνει την υποχρέωση της δημιουργίας μιας λίστας με γνωστά ελληνικά και ξένα τανκ. Σε περίπτωση σημαντικών μαχών της χώρας μας η διαδικασία για αυτούς τους παίχτες δε θα ακολουθείται και η υπηκοότητα θα δίνεται άμεσα από οποιονδήποτε βουλευτή μπορεί.

17k Strength = Tank
ksopateras
ksopateras
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Ποιος Hyperphas;; Empty Re: Ποιος Hyperphas;;

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum