eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

+15
Beboulinos
polikali
AleZel13
kikooo
skyattacker
primaridis
thando
ioli2010
voidi
pavlos1908
mixalis35
Spiros Sidiropoulos
King Leonidas of Sparta
myrmid0nas
red_doctor
19 posters

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by AleZel13 Sat 21 Aug 2010 - 0:44

137...
AleZel13
AleZel13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Beboulinos Sat 21 Aug 2010 - 0:45

Καιρό είχα να σας ...ακούσω! Very Happy
Αρρωστος με ίωση στα μέσα των διακοπών μου και επιστροφή στις..κλίκες!

Θα ήθελα να συμφωνήσω με τον Σπύρο. Δεν θα ήθελα "άτσαλα" στατιστικά σε δημόσια θέα. Έχω π.χ την δεύτερη θέση σε πόστ μετά τον Geokos. Σημαίνει ότι είμαι καλύτερός σας??? Όχι βέβαια!
Αν χρησιμοποιήσουμε σωστά την Εφημερίδα της Βουλής, οι έχοντες κρίση μπορούν να διακρίνουν την συμμετοχή των βουλευτών.
Κατά τα άλλα, παράκλιση, όχι άλλο ...κάρβουνο! lol!
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by AleZel13 Sat 21 Aug 2010 - 0:46

Xristo perimenw ena pm sou Smile (oson afora ayto)
AleZel13
AleZel13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Beboulinos Sat 21 Aug 2010 - 0:52

Το γνωρίζω Άλεξ!!! Συγνώμη αλλά ήμουν εκτός και ψηλοάρρωστος. Θα το έχεις σύντομα!!
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Spiros Sidiropoulos Sun 22 Aug 2010 - 15:54

Τελικως εδω τι αποφασιστηκε?Εγινε poll?
Spiros Sidiropoulos
Spiros Sidiropoulos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by thando Sun 22 Aug 2010 - 23:42

Re mixalh eilikrina dhladh, pane na paikseis kana farmville na fytebeis aggourakia , na drosizesai ELEOS me thn paparologia sou pia...

thando
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Beboulinos Mon 23 Aug 2010 - 0:12

Επ!!!! Θάνο! Είπαμε!!! Κρατάμε..καλούς τρόπους!!! Very Happy
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Giwrgos Fri 27 Aug 2010 - 18:30

Sorry alla to LSP (mazi me to SDU) pou auti ti stigmi lene "KATA" ekane auto akrivws to pragma me arthro tou gia kapoious upopsifious vouleutes tis EDA kai malista tin imera twn eklogwn!!! Tote den itan aksiologisi?? Apofasiste ti thelete kurioi!!
Giwrgos
Giwrgos
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Beboulinos Fri 27 Aug 2010 - 18:34

Γιώργο, υπάρχει και η Εφημερίδα της Βουλής. Από εκεί ΕΜΜΕΣΑ φαίνεται η συμμετοχή.
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Spiros Sidiropoulos Fri 27 Aug 2010 - 18:35

+1 Beboulinos
Spiros Sidiropoulos
Spiros Sidiropoulos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Giwrgos Fri 27 Aug 2010 - 18:52

Beboulinos... Allo lew... Egw sumfwnw me auto pou les... Apeuthunthika apokleistika sto lsp kai emmesa sto SDU giati koptwntai peri tou thematos afou autoi ekanan akrivws to idio pragma... Egw eite me to ena eite me to allo den exw kanena provlima giati gnwrizw toso gia tin smmetoxi mou oso kai gia to an eimai energos i oxi.. Aplws min tassontai orismenoi kata se kati pou exoun idi ginei prwtergates!! Auto apo mena.. An thelete pantws as ginei ena poll na kataliksoume kapou gt edw den vgainei akri!
Giwrgos
Giwrgos
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by dreamchaser Fri 27 Aug 2010 - 21:19

ξεθαβω αυτο το θεμα σχετικα μτ ην αξιολογηση, νομιζω το να μην γινεται αξιολογηση δινεται η δυνατοτητα στο καθενα να βγαινει και να κατηγορει τον οποιοδηποτε. απλα πρεπει να κριτηρια της αξιολογησης να επιλεχθους πολυ προσεχτικα π.χ ο αριθμος των ποστ δεν νομιζω οτι μπορει να αποτελει κριτηριο, γιατι εγω μπορω να κανω 150 ποστ και τα 149 να ειναι σπαμ
dreamchaser
dreamchaser
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Beboulinos Fri 27 Aug 2010 - 23:10

Κοιτάξτε τα δύο πρώτα Φύλλα της Εφημερίδας της Βουλής αν σας καλύπτουν. Αν ναι δεν υπάρχει θέμα. Αλλιώς ας προτείνετε κάτι άλλο.
Beboulinos
Beboulinos
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Tan Ice Sat 28 Aug 2010 - 1:59

Λοιπόν, εμείς ΔΕΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. Είμαι υπέρ στην αναφορά των πράξεων όλων των βουλευτών συνοπτικα. Στην πρόταση δεν βλέπω καμία αξιολόγηση, μόνο θα τα αναφέρουμε και οι ΠΟΛΙΤΕΣ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΝ. Ειμαι ΥΠΕΡ.
Tan Ice
Tan Ice
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by bagy Sat 28 Aug 2010 - 20:42

Εγω ειμαι ΚΑΤΑ, διοτι πιστευω πως εχεις την ελευθερια να αποδειξεις ποσο ενεργος βουλευτης εισαι μεσα απο την αρθρογραφια και την εφημεριδα της Βουλης!
bagy
bagy
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

[DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας - Page 5 Empty Re: [DEBATE] Στατιστικά βουλευτικής θητείας

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum