eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Διαχείριση forum 2

+3
Teobest1
I Mes
AntrikosA
7 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Sun 29 Sep 2013 - 20:14

Σε λίγο θα κλείσουμε 1 μήνα από τότε που σβήστηκαν 2 δημοσιεύσεις μελών του προεδρείου της Βουλής.
Αδυνατώ να πιστέψω ότι σε ένα forum που υπάρχει τόσο μικρή κινητικότητα και τόσα λίγα άτομα με δυνατότητα διαγραφής δημοσιεύσεων ακόμα δεν έχετε βρει ποιος το έκανε.

finkoye wrote:Εχει αρχισει η ερευνα τωρα ανοιξε μετα απο καιρο και θελει χρονο
Ρωτάω τον Finkoye ο οποίος είπε πολλές φορές ότι το έχει αναλάβει και μπορεί να δει ποιος το έκανε, αν έχει γίνει κάποια πρόοδος.
Έχουν αποκλειστεί κάποια άτομα; Ποιοι είχαν τη δυνατότητα να το κάνουν; Πότε θα γνωρίζουμε ποιος το έκανε;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Guest Sun 29 Sep 2013 - 22:32

Δεν εχω βρει κατι που να δειχνει οτι σβήστηκαν δημοσιεύσεις απο καποιο μερος που φορουμ.

Εχει μπει πλεον συστημα ποινων για οταν καποιος παραφερεται στο φορουμ και μπορεις να το διαβασεις στην ανακεινωση: https://egreece.forumotion.com/t3483-topic


Δεν αποκλειονται ατομο απο το φορουμ εκτος αν γινει κατι απο αυτα που αναφερονται στην παραπανω ανακοινωση.
Δικαιομα να κανουν κατι τετοιο ειχαν τα account του προεδρειου και της διαχειρισης.

Guest
Guest


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Mon 30 Sep 2013 - 0:43

Δηλαδή τα post διότι ήταν δύο μπορούσαν να σβηστούν από τα 3 άτομα του προεδρείου (που συμφώνησαν να δημοσιευθούν) από εσένα και από τον admin ο οποίος ήταν inactive?
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Guest Mon 30 Sep 2013 - 21:16

τοτε ειχε και ο konlavd access εκτος απο τα ατομα που ανεφερεις χωρις να θελω να του ριξω καποια ευθηνη αλλα για να τα λεμε οπως εχουν.



Guest
Guest


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Tue 1 Oct 2013 - 3:51

Καλό θα ήταν να τοποθετηθεί και ο άλλος admin για το αν μπορεί να δει ποιος έσβησε τα θέματα και καλό θα ήταν να μας εξηγήσεις και το λόγο που δεν μπορείς να το δεις.

Εφόσον κατέληξες στο ότι δεν μπορείς να δεις ποιος το έκανε γιατί δεν ενημέρωσες; Πότε έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα; Γιατί αρχικά είπες ότι μπορείς να δεις ποιο το έκανε;

Με δεδομένο ότι ο admin ήταν ανενεργός αντιλαμβάνεσαι ότι ο μοναδικός που είχε κίνητρο να σβήσει τις δημοσιεύσεις ήσουν εσύ καθώς αφορούσαν εσένα;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Guest Tue 1 Oct 2013 - 9:24

Αυτα που λες ΔΕΝ ειναι δεδομενα αλλα μονο ψευτικες δημιιουργιες σου για μια ακομη φορα. Το να γινει καποια αλλαγη δεν εινια κατι που μπορεις να το κρινεις εσυ σαν βουλευτης αλλα μονο η κοινοτητα μιας και το φορουμ δεν ανηκει στην βουλη.

Και λυπαμαι που στο λεω εγω δεν ειδα καν αυτα τα ποστ που λες οτι διαγραφτηκαν και μην ξεχνας πως οι 3 τους προεδρειου πιστευω οτι δεν ησασταν τοσο αξιοπιστοικαι δεν θα μου φαινοταν απιθανο να κανατε εσεις καποια κινηση αν υπηρξαν τελικα τετοια ποστ.

Οσα για το θεμα αλλαγης μου δεν θα στο σχολιασω καν μιας και εινια φανερο οτι το ζητας μονο και μονο για λογο προσωπικης σου αντιζηλειας!!

Guest
Guest


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by I Mes Tue 1 Oct 2013 - 19:35

Εγώ ξέρω ότι όσες φορές ανοίχτηκε τέτοιο θέμα (για αλλαγή διαχειριστικής ομάδας) υπήρχαν πολλοί που συμφωνούσαν αλλά δεν έγινε κάποια διαδικασία.....
Δεν λέω την άποψή μου αλλά λέω τι συνέβαινε σε εκείνα τα θέματα.
Επίσης, δε θεωρώ λάθος αυτό που γίνεται από τον Αντρίκο περί του θέματος.
Το ζήτημα είναι πολύ σοβαρό και καλά κάνει και ψάχνεται τόσο πολύ. Όλοι θα έπρεπε να είμαστε περίεργοι για ένα τέτοιο γεγονός.Δε με απασχολεί αν το έκανες εσύ ή και ο ίδιος ο Αντρίκος μετά από ένα μπουκάλι Τεκίλα. Με ενδιαφέρει να βρούμε ποιός το έκανε και γιατί.....
Αν και από ότι φαίνεται τους υπόλοιπους βουλευτές δε τους ενοχλεί το οτι υπάρχει περίπτωση να σβήνονται αυθαίρετα ποστς....

I Mes
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Teobest1 Tue 1 Oct 2013 - 19:43

Τελική προσωπική μου τοποθέτηση:

Μπορούσαν να επεξεργαστούν - διαγράψουν: Το ίδιο το άτομο, Διαχειριστές & Προεδρείο Βουλής
Logs: Δεν υπάρχουν

Αυτά από την δική μου πλευρά. Για ό,τι άλλο αποφασίστε εσείς. :-)

Teobest1
Team
Team


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Wed 2 Oct 2013 - 3:05

finkoye wrote:Αυτα που λες ΔΕΝ ειναι δεδομενα αλλα μονο ψευτικες δημιιουργιες σου για μια ακομη φορα. Το να γινει καποια αλλαγη δεν εινια κατι που μπορεις να το κρινεις εσυ σαν βουλευτης αλλα μονο η κοινοτητα μιας και το φορουμ δεν ανηκει στην βουλη.

Και λυπαμαι που στο λεω εγω δεν ειδα καν αυτα τα ποστ που λες οτι διαγραφτηκαν και μην ξεχνας πως οι 3 τους προεδρειου πιστευω οτι δεν ησασταν τοσο αξιοπιστοικαι δεν θα μου φαινοταν απιθανο να κανατε εσεις καποια κινηση αν υπηρξαν τελικα τετοια ποστ.

Οσα για το θεμα αλλαγης μου δεν θα στο σχολιασω καν μιας και εινια φανερο οτι το ζητας μονο και μονο για λογο προσωπικης σου αντιζηλειας!!
Δικές μου δημιουργίες; Αρνείσαι να απαντήσεις σε ξεκάθαρες ερωτήσεις και προσπαθείς να μετατρέψεις το θέμα σε προσωπική κόντρα για να δικαιολογηθείς. Προσωπική αντιζηλία που προέκυψε από που;!
Καλό θα ήταν να μην μεταφέρεις το θέμα σε προσωπικό επίπεδο γιατί εσύ είσαι αυτός που προσπάθησε να μου ρίξει ποινή στο φόρουμ από προσωπική κόντρα...

Ξεκάθαρες ερωτήσεις:
Εσύ ο ίδιος δεν είπες ότι έχεις δυνατότητα να δεις ποιος το έκανε;
Εσύ δεν είπες ότι χρειάζεσαι χρόνο να ψάξεις και θα μας ενημερώσεις;
Γιατί δεν μας ενημέρωσες και χρειάστηκε να ανοίξω και πάλι νέο θέμα;
Πότε ανακάλυψες ότι δεν μπορείς να μάθεις ποιος το έκανε;
Γιατί αρχικά θεώρησες ότι μπορούσες να μάθεις ποιος το έκανε;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Guest Wed 2 Oct 2013 - 11:01

AntrikosA wrote:
finkoye wrote:Αυτα που λες ΔΕΝ ειναι δεδομενα αλλα μονο ψευτικες δημιιουργιες σου για μια ακομη φορα. Το να γινει καποια αλλαγη δεν εινια κατι που μπορεις να το κρινεις εσυ σαν βουλευτης αλλα μονο η κοινοτητα μιας και το φορουμ δεν ανηκει στην βουλη.

Και λυπαμαι που στο λεω εγω δεν ειδα καν αυτα τα ποστ που λες οτι διαγραφτηκαν και μην ξεχνας πως οι 3 τους προεδρειου πιστευω οτι δεν ησασταν τοσο αξιοπιστοικαι δεν θα μου φαινοταν απιθανο να κανατε εσεις καποια κινηση αν υπηρξαν τελικα τετοια ποστ.

Οσα για το θεμα αλλαγης μου δεν θα στο σχολιασω καν μιας και εινια φανερο οτι το ζητας μονο και μονο για λογο προσωπικης σου αντιζηλειας!!
Δικές μου δημιουργίες; Αρνείσαι να απαντήσεις σε ξεκάθαρες ερωτήσεις και προσπαθείς να μετατρέψεις το θέμα σε προσωπική κόντρα για να δικαιολογηθείς. Προσωπική αντιζηλία που προέκυψε από που;!
Καλό θα ήταν να μην μεταφέρεις το θέμα σε προσωπικό επίπεδο γιατί εσύ είσαι αυτός που προσπάθησε να μου ρίξει ποινή στο φόρουμ από προσωπική κόντρα...

Ξεκάθαρες ερωτήσεις:
Εσύ ο ίδιος δεν είπες ότι έχεις δυνατότητα να δεις ποιος το έκανε;
Εσύ δεν είπες ότι χρειάζεσαι χρόνο να ψάξεις και θα μας ενημερώσεις;
Γιατί δεν μας ενημέρωσες και χρειάστηκε να ανοίξω και πάλι νέο θέμα;
Πότε ανακάλυψες ότι δεν μπορείς να μάθεις ποιος το έκανε;
Γιατί αρχικά θεώρησες ότι μπορούσες να μάθεις ποιος το έκανε;

1. Δεν σε προτεινα εγω για ποινη.
2. Πιστευα οτι θα υπηρχε η δυνατοτητα να δεις το ιστορικο γιατι ετσι γινεται στο περισσοτερα φορουμ, μπλογκ κτλ
3. Δεν αρνηθηκα να απαντησω πουθενα και για αλλη μια φορα λες πραγματα που δεν ισχυουν
4. Αναφερω την κοντρα γιατι εχεις δειξει στο παρελθον οτι δεν εισαι αξιος εμπιστοσυνης διοτι παρουσιαζεις ψευδη στοιχεια (βλεπε TWO)
5. Οι "ξεκαθαρες" ερωτησεις σου δεν εχουν απαντηθει παραπανω σε αλλα μηνυματα παρολο που δεν θες να το αντιληφθεις.

Guest
Guest


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Wed 2 Oct 2013 - 14:47

1. Λες ψέματα έχω screenshot, πάρτο αλλιώς...
2. Εσύ είχες πει ότι υπάρχει η δυνατότητα και ότι έχει πρόσβαση ο owner. Και αυτό αυθαίρετα το είπες; Δεν το είδες στο acp?
3. Όταν η απάντησή σου είναι θα το ψάξουμε και μετά δεν επανέρχεσαι με απαντήσεις είναι σαν να μην απαντάς.
4. Ποτέ δεν παρουσίασα ψευδή στοιχεία να είσαι προσεκτικός σε αυτά που λες, αντίθετα όσον αφορά τη δική σου φερεγγυότητα υπάρχει αυτό: https://egreece.forumotion.com/t2612-topic
5. Πάμε άλλη μία με τις ερωτήσεις που ήδη έκανα και αφού ήδη τις απάντησες βάλε τις απαντήσεις με quote.

AntrikosA wrote:Γιατί δεν μας ενημέρωσες και χρειάστηκε να ανοίξω και πάλι νέο θέμα;
Πότε ανακάλυψες ότι δεν μπορείς να μάθεις ποιος το έκανε;
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Teobest1 Sat 5 Oct 2013 - 17:46

Οι ποινές δόθηκαν σε συνεργασία. Πρότεινα άτομα και ποινές και ο finkoye πρότεινε κάτι διαφορετικό. Στο τέλος, τα άτομα και οι ποινές βγήκαν σε συνεργασία. Οπότε, όσοι πήραν, προτάθηκαν, κτλ είναι και από τους δύο. Αν θες AntrikosA να κατηγορήσεις κάποιον, δεν θα είναι μόνο ο Finkoye, θα είμαι κι εγώ (για τους πόντους ποινής).

Τα υπόλοιπα, βρείτε τα μόνοι σας και ενημερώστε με. :-)

Teobest1
Team
Team


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Guest Sat 5 Oct 2013 - 18:20

Δεν λυπαμαι αλλα δεν λεω ψεματα. Η προταση εγινε απο το ΤΕΟ και ΜΑΖΙ βγαλαμε οτι θα παρετε οσοι πηρατε ποινη.

κατα τα αλλα ο ΤΕΟ μια χαρα τα λεει στο μηνυμα του


και αν θες να παρεις απαντηση λοιπον και εσυ στις ερωτησεις σου (που εχουν απαντηθει αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις)

για πες μας και εσυ ΠΟΙΟΣ CP σε προτεινε στην TWO ?

Guest
Guest


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AchiG Sat 5 Oct 2013 - 18:42

finkoye wrote:για πες μας και εσυ ΠΟΙΟΣ CP σε προτεινε στην TWO ?
Να σου πω ποιος ή μάλλον ποια δεν τον πρότεινε? και ποια δεν τον ήθελε?

AchiG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by AntrikosA Sat 5 Oct 2013 - 18:58

AntrikosA wrote:Πάμε άλλη μία με τις ερωτήσεις που ήδη έκανα και αφού ήδη τις απάντησες βάλε τις απαντήσεις με quote.

AntrikosA wrote:Γιατί δεν μας ενημέρωσες και χρειάστηκε να ανοίξω και πάλι νέο θέμα;
Πότε ανακάλυψες ότι δεν μπορείς να μάθεις ποιος το έκανε;
finkoye wrote:και αν θες να παρεις απαντηση λοιπον και εσυ στις ερωτησεις σου (που εχουν απαντηθει αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις)
Οι υπεκφυγές πλέον μοιάζουν με κακό τρολάρισμα.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Διαχείριση forum 2 Empty Re: Διαχείριση forum 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum