eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

5 posters

Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by Dihenekis Sat 5 Dec 2015 - 14:08

Έκπληκτος παρατήρησα πως ένας εκ των διαχειριστών του φόρουμ μας είναι και ο δικτάτωρ της Αρμενίας


http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5874280

είναι, λοιπόν, θέμα υψίστης στρατηγικής σημασίας η απομάκρυνσή του όχι μόνο ως διαχειριστή αλλά και ως απλό μέλος για την διασφάλιση της μυστικότητας των πεπραγμένων του Ελληνικού κοινοβουλίου και κυβερνήσεως

Παρακαλώ το σώμα της βουλής μα και την κυβέρνηση να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για την διασφάλιση της Πατρίδος
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by George The Mercifull Sat 5 Dec 2015 - 14:21

To θεωρω το λίγοτερο ατοπο και δεν συμφωνω. Μαλλον για να χουμε να λεμε ανοιξε αυτο το θεμα αφου δεν μπορω να πιστεψω πως υπαρχει εστω και ενας Ελληνας που να εχει αμφιβολιες για το ποιον του Αχιλλεα. Επιπροσθετως ζητω να με παραπεμψεις (αν πιανομαι αδιαβαστος) για το αν υπαρχει καποια ισοβια υποχρεωση οσων αναλαμβανουν διαχειριστες του φορουμ να εχουν και Ελληνικο cs.

Και τελειωνω με μια ερωτηση, ενας αποδεδειγμενα Ελληνας παικτης ο οποιος εχει ριξει καμποσα δις damage για την Ελλαδα, με ποια λογικη θα μπορουσε να αποτελει κυνδινο για την ιδια του τη χωρα ωστε να αποτελει στρατηγικη & επιτακτικη αναγκη η απομακρυνση του;


George The Mercifull
George The Mercifull
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by AchiG Sat 5 Dec 2015 - 14:53

Δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να με υποχρεώνει να έχω Ελληνικό cs αλλά ούτε και μου απαγορεύει να έχω υπο τον ελεγχο μου μια οποιαδήποτε χώρα....
Α....Αύριο θα έχω Ελληνικό cs! Ελπίζω να μου το δώσεις εσύ ο ίδιος κύριε Diheneki. Οσο για το ποιος είμαι και το τι κάνω μπορείς να δεις το profil μου στο παιχνίδι αλλά να ρωτήσεις και το MU μου! Hellenic Army!

AchiG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by Dihenekis Sat 5 Dec 2015 - 14:54

George The Mercifull wrote:To θεωρω το λίγοτερο ατοπο και δεν συμφωνω. Μαλλον για να χουμε να λεμε ανοιξε αυτο το θεμα αφου δεν μπορω να πιστεψω πως υπαρχει εστω και ενας Ελληνας που να εχει αμφιβολιες για το ποιον του Αχιλλεα. Επιπροσθετως ζητω να με παραπεμψεις (αν πιανομαι αδιαβαστος) για το αν υπαρχει καποια ισοβια υποχρεωση οσων αναλαμβανουν διαχειριστες του φορουμ να εχουν και Ελληνικο cs.

Και τελειωνω με μια ερωτηση, ενας αποδεδειγμενα Ελληνας παικτης ο οποιος εχει ριξει καμποσα δις damage για την Ελλαδα, με ποια λογικη θα μπορουσε να αποτελει κυνδινο για την ιδια του τη χωρα ωστε να αποτελει στρατηγικη & επιτακτικη αναγκη η απομακρυνση του;


κατ αρχήν δεν είναι Έλλην . Για ποιο λόγο να είναι ΚΑΝ μέσα σε αυτό το Φόρουμ;;; Σε δεύτερη φάση είναι το εξής: ΑΝ τα συμφέροντα της χώρας που υπηρετεί έρθουν σε αντίθεση με τα συμφέροντα της Πατρίδος μας ποια θα υποστηρίξει;;;;

εξακολουθώ να θεωρώ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ την ανάγκη απομάκρυνσής του.
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by Dihenekis Sat 5 Dec 2015 - 14:57

AchiG wrote:Δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να με υποχρεώνει να έχω Ελληνικό cs αλλά ούτε και μου απαγορεύει να έχω υπο τον ελεγχο  μου μια οποιαδήποτε χώρα....
Α....Αύριο θα έχω Ελληνικό cs! Ελπίζω να μου το δώσεις εσύ ο ίδιος κύριε Diheneki. Οσο για το ποιος είμαι και το τι κάνω μπορείς να δεις το profil μου στο παιχνίδι αλλά να ρωτήσεις και το MU μου! Hellenic Army!
https://egreece.forumotion.com/t3212-topic

ΑΡΘΡΟ 6 - Φόρουμ
§1 - Μυστικότητα
Το Φόρουμ της βουλής θα είναι ανοιχτό στους πολίτες. Να απαντάνε και να δημιουργούνε νέα θέματα θα μπορούν μόνο οι βουλευτές. Διαχειριστές θα είναι το Προεδρείο της Βουλής.

εγώ θα σου δώσω το Ελληνικό cs . Αλλά μετά θα πρέπει να μου απαντήσεις αν είσαι στο προεδρείο της βουλής για να είσαι διαχειριστής του φόρουμ
Dihenekis
Dihenekis
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by 123kwstas13 Sat 5 Dec 2015 - 16:01

Θεωρω εξαιρετικα ατοπο ολο αυτο που συμβαινει καθως δεν υπηρξε ουσιαστικο προβλημα !!! Το προβλημα ειναι ξεκαθαρα φτιαχτο καθως ο ArxiG ουδεποτε εχει δημιουργησει προβλημα στην ελληνικη κοινοτητα !!! Αντιθετως εχει προσφερει αρκετα δις για το καλο της πατριδας !!!
Ετσι εκτιμωντας οσα εχει προσφερει στην eGreece διαφωνω καθετα απο την απομακρινση του απο οποιοδηποτε χωρο της ελληνικης κοινοτητας συμπεριλαμβανομενου και του φορουμ !!!
123kwstas13
123kwstas13
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by AntrikosA Sat 5 Dec 2015 - 17:47

Dihenekis οπως εφραψα και στο κυκλικο της Βουλης ζητα να ενημερωθεις αρχικα απο καποιον απο το κομμα σου που ξερεις πως λειτουργουν ολα αυτα που ανεφερες διοτι με αυτα που λες εκτιθεσαι.
Το forum δεν ειναι της Βουλης.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by AchiG Sat 5 Dec 2015 - 18:01

Dihenekis wrote:
AchiG wrote:Δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να με υποχρεώνει να έχω Ελληνικό cs αλλά ούτε και μου απαγορεύει να έχω υπο τον ελεγχο  μου μια οποιαδήποτε χώρα....
Α....Αύριο θα έχω Ελληνικό cs! Ελπίζω να μου το δώσεις εσύ ο ίδιος κύριε Diheneki. Οσο για το ποιος είμαι και το τι κάνω μπορείς να δεις το profil μου στο παιχνίδι αλλά να ρωτήσεις και το MU μου! Hellenic Army!
https://egreece.forumotion.com/t3212-topic

ΑΡΘΡΟ 6 - Φόρουμ
§1 - Μυστικότητα
Το Φόρουμ της βουλής θα είναι ανοιχτό στους πολίτες. Να απαντάνε και να δημιουργούνε νέα θέματα θα μπορούν μόνο οι βουλευτές. Διαχειριστές θα είναι το Προεδρείο της Βουλής.

εγώ θα σου δώσω το Ελληνικό cs . Αλλά μετά θα πρέπει να μου απαντήσεις αν είσαι στο προεδρείο της βουλής για να είσαι διαχειριστής του φόρουμ  

Διαχειριστής του φορουμ είμαι πουλάκι μου τι λες ; Το προεδρείο αλλάζει κάθε μήνα και είναι υπεύθυνοι για τον τομέα της βουλής όπου εκεί δεν έχει κανένας πρόσβαση εκτός από τους βουλευτές το προεδρείο και την κυβέρνηση!! Το προεδρείο στο υπόλοιπο κομμάτι του φόρουμ δεν έχει καμιά αρμοδιότητα !!

AchiG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας Empty Re: Παραπομπή από το Φόρουμ της Ελλάδος του δικτάτορα της Αρμενίας

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum