eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Μερικές προτάσεις σχετικά με το η-πολίτευμα και την η-οικονομία.

+3
Zeus Christou
I Mes
SotirisA
7 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Μερικές προτάσεις σχετικά με το η-πολίτευμα και την η-οικονομία. - Page 2 Empty Re: Μερικές προτάσεις σχετικά με το η-πολίτευμα και την η-οικονομία.

Post by F0ris Mon 30 Jan 2017 - 20:18

liakos2307 wrote:

Τέλος, νομίζω πως η Βουλή αυτή θα πρέπει να έχεις και ως στοχο την θέσπιση ενός κοινού φύλλου Ισολογισμού/Καταγραφής οικονομικών, έτσι ώστε να μην ξαναυπάρξη η παράλειψη δημοσίευσης στοιχείων.

Υπάρχει φύλλο Ισολογισμού για τον Ιανουάριο, εαν θέλει να το δει κάποιος μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.
F0ris
F0ris
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

Μερικές προτάσεις σχετικά με το η-πολίτευμα και την η-οικονομία. - Page 2 Empty Re: Μερικές προτάσεις σχετικά με το η-πολίτευμα και την η-οικονομία.

Post by 3xDimi Mon 30 Jan 2017 - 22:55

Οπότε ας κάνει κάποιος παλιότερος από μένα που έχει περισσότερο κόσμο τον κόπο κι ας ανοίξει δύο κυκλικά, τουλάχιστον να μην ακουστεί από κανέναν η δικαιολογία αργότερα "δεν ήξερα" και "δεν μου είπε κανένας τίποτα" από τη στιγμή που δεν μαζευόμαστε όλοι εδώ.
Κι ας αρχίσουμε από το ταμείο με τα CO, μιας που από ότι βλέπω όλοι (Wink συμφωνούμε Smile

3xDimi
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum