eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

+12
Kounfou
arekulis
Vag71
The Hierophant V
DimAth
athensantifa
asoee
AntrikosA
Τheοrethymnon
Myth0s
F@nis
kostas fostiras
16 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by CRIS 99 Tue 20 Jan 2015 - 10:18

AntrikosA wrote:
Vag71 wrote:AntrikosA ειχα και εγω την ίδια πρωτη σκεψη με τον CRIS 99 μολις ειδα  το prscr. και η απαντηση σου με κανει να εχω μεγαλύτερη απορία πλεον. τι εννοείς με το "Στο printscreen βλέπεις τους Υπουργούς (προφανώς), δεν ήξερα ότι αν δεν σε ενημερώνουν για τα μέλη και τους μαθητευόμενους είναι λόγος για impeach. Υποθέτω έχω ακόμη πολλά να μάθω στο παιχνίδι."
αυτο το ΣΕ αφορά τον κρις η την κοινότητα;

Αφορά τους πάντες. πχ "δεν ήξερα ότι αν ρωτήσω τον Πρόεδρο να μου πει όλα τα μέλη της Κυβέρνησης και αυτός δεν μου τους πει θα μπορώ να τον κάνω impeach"

Εδώ στο παρελθόν είχε γίνει συμφωνία με την Κύπρο η οποία ανέφερε τα Σκόπια ως Republic of Macedonia κατέβηκε impeach και τότε κάποιοι έλεγαν ότι αυτό δεν είναι σοβαρός λόγος για impeach. Και τώρα είναι σοβαρός λόγος να ξέρουμε ποιους έχει ως μαθητευόμενους στα Υπουργεία;

Και ξαναλέω δεν είμαι αντίθετος, απλά γράψτε ξεκάθαρα ποιοι είναι λόγοι για impeach και όχι κάθε φορά κατά πως μας βολεύει.

Εδώ οι άλλοι συνεχίζουν να λένε ότι επιβλήθηκε στους Βουλευτές το mpp με Πολωνία και κανένας δεν μιλάει.

Το να δειχνεις ετσι απλα τους υπουργους που αναγκαστικα επρεπε να μπουν τα ονοματα για να συμπληρωθουν τα κενα ,και υστερα απο τοσο καιρο η κοινοτητα,να μην ξερει το κυβερνητικο σχημα κ να μην ενημερωνεται για τιποτε,,,,εε μαλλον στο αυτοματο παει ή καποιοι αλλοι ειναι πισω απο τον προεδρο.
Γι αυτους τους λογους ,αλλα και για το προηγουμενο μου post,,,ειναι αναγκαιο το impeach.( Αν ειναι ΟΝ ο τωρινος προεδρος κ βλεποντας το γενικο φιασκο,,περιμενω να ζητησει απο μονος του impeach,,,αν ειναι on ..)
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by AntrikosA Tue 20 Jan 2015 - 11:29

CRIS 99 wrote:Το να δειχνεις ετσι απλα τους υπουργους που αναγκαστικα επρεπε να μπουν τα ονοματα για να συμπληρωθουν τα κενα ,και υστερα απο τοσο καιρο η κοινοτητα,να μην ξερει το κυβερνητικο σχημα κ να μην ενημερωνεται για τιποτε,

Αναγκαστικά δεν μπήκαν, να σου θυμίσω ότι σε άλλες θητείες υπήρχαν κενά. Τώρα μιλάς εξ ονόματος και της κοινότητας; Πέρα από τους Βουλευτές που ψήφισαν ΝΑΙ στο mpp;
Υποθέτω θα μιλάς και εξ ονόματος του GIP γιατί ήδη αρχίσατε να το κάνετε.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by CRIS 99 Tue 20 Jan 2015 - 12:56

AntrikosA wrote:
CRIS 99 wrote:Το να δειχνεις ετσι απλα τους υπουργους που αναγκαστικα επρεπε να μπουν τα ονοματα για να συμπληρωθουν τα κενα ,και υστερα απο τοσο καιρο η κοινοτητα,να μην ξερει το κυβερνητικο σχημα κ να μην ενημερωνεται για τιποτε,

Αναγκαστικά δεν μπήκαν, να σου θυμίσω ότι σε άλλες θητείες υπήρχαν κενά. Τώρα μιλάς εξ ονόματος και της κοινότητας; Πέρα από τους Βουλευτές που ψήφισαν ΝΑΙ στο mpp;
Υποθέτω θα μιλάς και εξ ονόματος του GIP γιατί ήδη αρχίσατε να το κάνετε.


Αλλοι μιλανε κ πραττουν εξ ονοματος του Gip . Εγω access σε doc δεν εχω.Εσυ ..?
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by ellinas225 Tue 20 Jan 2015 - 20:32

Καλώς το πέρασες από το φόρουμ για την καταστατική εγκυρότητα της μομφής. Η 48ωρη διαβούλευση γιατί δεν κρατήθηκε;

ellinas225
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by CRIS 99 Wed 21 Jan 2015 - 11:55

ellinas225 wrote:Καλώς το πέρασες από το φόρουμ για την καταστατική εγκυρότητα της μομφής. Η 48ωρη διαβούλευση γιατί δεν κρατήθηκε;


....και γι αυτο το λογο δεν προλαβες να τοποθετηθεις ( μαζι με εσενα κ οσοι αλλοι βουλευτες απαξιωσαν) για την προταση impeach *?

υγ
το να πατησετε το κουμπι; θετικα ή αρνητικα δεν το ξεχασατε.
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by ellinas225 Thu 22 Jan 2015 - 19:00

Όχι φίλε, δεν είναι αυτός ο λόγος που δεν τοποθετήθηκα,απλά η καταστατική αρτιότητα που αυτή την φορά προσπαθήσατε να εφαρμόσετε κάτι τέτοιο το απαιτούσε.

Κατά τα άλλα, άντε κουράγιο, σε επτά μέρες ρίξτε ακόμα ένα.

ellinas225
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by CRIS 99 Fri 23 Jan 2015 - 10:37

ellinas225 wrote:Όχι φίλε, δεν είναι αυτός ο λόγος που δεν τοποθετήθηκα,απλά η καταστατική αρτιότητα που αυτή την φορά προσπαθήσατε να εφαρμόσετε κάτι τέτοιο το απαιτούσε.

Κατά τα άλλα, άντε κουράγιο, σε επτά μέρες ρίξτε ακόμα ένα.



Χαιρομαι που σε εκφραζει η διακυβερνηση ενος ghost .
CRIS 99
CRIS 99
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας - Page 3 Empty Re: Ανακοίνωση για πρόθεση κατάθεσης πρότασης IMPEACHMENT προς τον πρόεδρο της χώρας

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum