eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Κυκλικά Βουλής

5 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by count miden Fri 12 Jun 2015 - 11:07

tragic
count miden
count miden
Στρατηγός
Στρατηγός


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by AntrikosA Fri 12 Jun 2015 - 11:15

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Theore10
Επειδή εσύ δεν προλαβαίνεις να βγάλεις τα ss τα έβγαλα εγώ για να υπάρχει στο αρχείο πόσο ψεύτης είσαι, με αποδείξεις.

Κυκλικό Α+ Βουλής (9 μηνύματα)
Κυκλικά Βουλής - Page 2 Kyklik10

Κυκλικό Β+ Βουλής (10 μηνύματα) (μία αναφορά της Eleanor στο όνομά μου)
Κυκλικά Βουλής - Page 2 Kyklik11

Τheοrethymnon wrote:Εκτός από προπαγανδιστής δυσκολεύεσαι και στην κατανόηση;
Μέσα σε τρεις μέρες 240 μηνύματα, τα 150 εξ' αυτών είναι να βρίζεσαι με τον Φάνη και με τους υπόλοιπους... Τι δεν καταλαβαίνεις; Πόσο πιο απλό να το κάνω;  Μάλλον υπάρχει νοητικό πρόβλημα...
Φυσικά δεν υπήρξε καμία απολύτως βρισιά σε αυτά τα μηνύματα, κάποτε πρέπει να βγάλεις τις παρωπίδες και να σταματήσεις τη λάσπη. (συγνώμη δεν χρειάζεται να ζητήσεις).

Αρχείο κυκλικών:
Βουλή Α+ Ιουνίου
Βουλή Β+ Ιουνίου
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by Τheοrethymnon Fri 12 Jun 2015 - 21:11

Το θέμα είναι ότι είσαι προκλητικός. Εγώ αναφέρομαι σε προσωπικές αντιπαραθέσεις και μόνο. Άσε λοιπόν το παπατζιλίκι και πρότεινε κάτι ώστε να βοηθήσεις την κυβέρνηση και τους βουλευτές, μιας και είσαι τόσο έμπειρος και gamer.

Τheοrethymnon
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by AntrikosA Sat 13 Jun 2015 - 12:41

Τα 150 μηνύματα στα οποία αναφέρθηκες που είναι;
Τα μηνύματα που βριζόμουν με τον Φάνη που είναι;


Δεν χρειάζεται καμία επιπλέον πρόταση, το μόνο που χρειάζεται είναι εφαρμογή του καταστατικού, μη κόσμια συμπεριφορά είναι μία παρατήρηση, συνέχιση της μη κόσμιας συμπεριφοράς είναι αποβολή από το κυκλικό. Όταν όμως σαν Νέα Πορεία ψηφίζετε ότι τέτοια συμπεριφορά θεωρείται κόσμια και όταν φτάνετε στο σημείο να δίνετε 3 παρατηρήσεις αντί για 1 τότε το αποτέλεσμα είναι καταστροφικό και μάλλον πρέπει να αναλάβει την ευθύνη αυτός που έκανε τις 3 παρατηρήσεις αντί για 1.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by Τheοrethymnon Sat 13 Jun 2015 - 15:53

Όσο αναφορά για το τι ψηφίστηκε εκείνη τη μέρα, άσε μας να έχουμε άλλη άποψη. Όλα τα δείχνεις εκτός από αυτό...

Τheοrethymnon
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by AntrikosA Sat 13 Jun 2015 - 21:22

Μπορείς να έχεις ότι άποψη θες, όπως και για το γεγονός ότι ο κοινοβουλευτικός εκπρόσωπός σας έδωσε τρίτη παρατήρηση στον Φάνη, μπορείς επίσης να έχεις ότι άποψη θες.
Τα γεγονότα είναι ότι:
α) Ψηφίσατε υπέρ στο να μην τιμωρηθεί ο Φάνης
β) Φτάσατε να δίνετε και τρίτη προειδοποίηση πράγμα πρωτοφανές

Αυτό όμως δεν είναι το θέμα που θίγεις εδώ. Ξεκίνησες ένα topic όπου κατηγορείς εμένα έχοντας μάλιστα με bold το όνομά μου (για τους υπόλοιπους δεν με ενδιαφέρει).
Και γράφεις για εμένα:
Τheοrethymnon wrote:Εκτός από προπαγανδιστής δυσκολεύεσαι και στην κατανόηση;
Μέσα σε τρεις μέρες 240 μηνύματα, τα 150 εξ' αυτών είναι να βρίζεσαι με τον Φάνη και με τους υπόλοιπους... Τι δεν καταλαβαίνεις; Πόσο πιο απλό να το κάνω;  Μάλλον υπάρχει νοητικό πρόβλημα...
α) Σου απάντησα με αποδείξεις ότι δεν έστειλα 150 μηνύματα αλλά 9+10 τις τελευταίες 3 μέρες.
β) Σε κανένα μήνυμα δεν βρίζομαι με τον Φάνη ή τους "υπόλοιπους"

Εσύ συνεχίζεις να σφυρίζεις κλέφτικα και να μην παραδέχεσαι το λάθος σου.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by OldFirm Sun 14 Jun 2015 - 15:40

Αντί να μας ζαλίζεις είτε εδώ, είτε με άρθρα, και να σπαταλάς το χρόνο μας, γιατί δεν κάνεις πρόταση μομφής εναντίον του Προέδρου για μή τήρηση του καταστατικού και να τοποθετηθούν όλοι οι βουλευτές?

OldFirm
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by AntrikosA Sun 14 Jun 2015 - 18:03

OldFirm wrote:Αντί να μας ζαλίζεις είτε εδώ, είτε με άρθρα, και να σπαταλάς το χρόνο μας, γιατί δεν κάνεις πρόταση μομφής εναντίον του Προέδρου για μή τήρηση του καταστατικού και να τοποθετηθούν όλοι οι βουλευτές?

Αυτό το topic το ξεκίνησε ο Πρόεδρός σου, αυτός κάνει παράπονα όχι εγώ.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by OldFirm Sun 14 Jun 2015 - 18:15

Ναι αλλά εμένα κατηγορείς και σε αυτό το τοπικ. Λοιπόν η κάνε πρόταση μομφής ή άσε μας στην ησυχία μας. Και σταμάτα να υπεκφεύγεις όταν σε ρωτούν κάτι. Τα ίδια πάλι έκανες και στο προεδρείο όταν σου πρότεινα να τιμωρηθούν παραδειγματικά όλοι οι υπεύθυνοι. Πολλά λόγια και από ουσία τίποτα.

OldFirm
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by AntrikosA Tue 16 Jun 2015 - 12:31

Ο μοναδικός που κατηγόρησε ήσουν εσύ, απλά σε αγνόησα και συνέχισα να απευθύνομαι στον Theo.
Μην το παίζεις από την μία νέος και άβγαλτος και από την άλλη μιλάς για προπαγάνδα και για ειρωνείες.

Η μόνη προπαγάνδα που υπάρχει εδώ είναι αυτή του Theo στην αρχική δημοσίευση που κατέρρευσε όταν έβαλα τα screenshots.
Το ποιος απαντάει και ποιος όχι φαίνεται.

Εγώ απάντησα και για τις δήθεν βρισιές και για το δήθεν σπαμ, αυτός κρύβεται.
AntrikosA
AntrikosA
Στρατάρχης
Στρατάρχης


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by voidok Tue 16 Jun 2015 - 14:57

αξιαγαπητο προεδρειο τι θα γινει;
θα αποβληθει τελικα ο φανης μετα και τη σημερινη απροκλητη επιθεση εναντιον εμου και αλλων συναδελφων ή θα το κανετε παλι γαργαρα;
voidok
voidok
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

Κυκλικά Βουλής - Page 2 Empty Re: Κυκλικά Βουλής

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum