eGreece | eRepublik community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PASOK & AWE

+54
IncognitoX
lef-7
ntinosss2003
N4zGuL
Pyrros of Epirus
Eleanor 82
Chaos0
dimispirop
Cool Blood
Dr.F
Synatlas2
Philip Of Macedonia
epicourious
Periclis
asoee
satlak
Monaxoulis
hawkoulis
Dorus88
Vag71
malaperthator
Cerberus Hellas
flywizard
Lakis Gavalas
Zeus Christou
Nikolaosnikolaosnikolaos
Ntaikos
MakedoniaGreece
Noumpas
ellinas225
Ilias the Greek
ViNsEnD
Nikolaos Sklhros
jimkats1
Manolis Papas
TrellosPsilos
Makedonamaxos Z
panoklis
AntrikosA
Thessaloz
V4LeRioN
SotirisA
nerofida
poseidonsr
st.stefanos
Dodona_
ELGRECO
BaKaRaS
haskos
George The Mercifull
DimAth
HonoreDeBalzac
dimikala
arxaios
58 posters

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ΕΞΟΔΟΣ ΑΠΟ ΑΣΤΕΡΙΑ

PASOK & AWE - Page 8 I_vote_lcap51%PASOK & AWE - Page 8 I_vote_rcap 51% 
[ 94 ]
PASOK & AWE - Page 8 I_vote_lcap49%PASOK & AWE - Page 8 I_vote_rcap 49% 
[ 92 ]
 
Total Votes : 186
 
 
Poll closed

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by ELGRECO Fri 12 Sep 2014 - 17:26

"Το ότι η διαδικασία δημιουργίας συμμαχίας είχε αυτήν την διαδικασία τότε δεν το ξέρατε ; Αν δεν το ξέρατε δεν σας φταίω εγώ."

I diadikasia allaxe merikes ores meta ti dimiourgeia tis simmaxias, mexri tote den egrafe kati to siggekrimeno to wiki
ELGRECO
ELGRECO
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by Synatlas2 Fri 12 Sep 2014 - 17:31

AntrikosA wrote:
Synatlas2 wrote:Δεν σε καταλαβαίνω. Με είδες κάπου να υπεκφεύγω?  

Αφου λοιπόν θέλεις να το συζητήσουμε εξήγησε μου   .

-Βαση ποιάς δυναμικής ετρεχαν οι 2 δυνάμεις  να εντάξουν την Ελλάδα στην συμμαχία τους?  Της συνολικής ή της διαιρεμένης λόγω των ενεργειών σας?

-Βάση ποιάς πλειοψηφίας ηταν ο λόγος για να προχωρήσετε στην ένταξη μας σε συμμαχία με ticket? Της βουλής ή της εκλογής προέδρου? Και εδω που τα λέμε για  ποιά ακριβώς πλειοψηφία μιλάς , αφου δεν την είχατε στην βουλή για να μπούμε σε όποια συμμαχία αποφασίζαμε ουτε στην εκλογή προέδρου .38% δεν είναι πλειοψηφία.

-Είναι ή οχι έλειψη σεβασμού  ο παραγκωνισμός της βουλής για μια απόφαση που μας αφορά όλους?

-Είναι ή οχι έλειψη σεβασμου η στην ουσία κατάργηση του καταστατικού της βουλής που ορίζει ξεκάθαρα την δημιουργεία δημοψηφίσματος σε σημαντικά θέματα και ιδιαιτέρως  στην ένταξη μας στην συμμαχία?


-Είναι η όχι ελειψη σεβασμού η λήψη απόφασης απο λίγους ,που μας αφορά όλους ?

-Είναι δόλος οι ενέργειες σας να εξωθήσετε τα πράγματα στα άκρα ή είναι μειωμένη αντίληψη να δείτε τις εξελίξεις?

Η πρόταση μου είναι κατατεθημένη μέσα στο φόρουμ , και απο τότε δεν έχω παρεκλίνει στο ελάχιστο . Αμα βλέπεις  κολοτούμπα είναι μαλλον γιατί στέκεσε ανάποδα.

Η υπεροψία ήταν πάντα κακός συμβουλος. Δεν ξέρω εαν άλλαξε κάτι . Στείλτε μου ενα memo να ενημερωθώ.

Η ερώτησή μου ήταν ξεκάθαρη αλλά δεν σε είδα να απαντάς.
Κατά τη δική σου άποψη, με βάση αυτά που διάβαζες τότε, αυτά που άκουγες και αυτά που έβλεπες, η πλειοψηφία της eGreece ήθελε η Ελλάδα να δημιουργήσει συμμαχία με τις χώρες που ανέφερε ο poseidonsr ΝΑΙ ή ΟΧΙ;

Λόγω ποιων ενεργειών; Μήπως έχεις ξεχάσει τι έγινε και μπερδεύεσαι; Ο AggelosPnS ήταν Πρόεδρος και η Πολωνία, η Αγγλία, η Ελλάδα και η Ισπανία διάλυσαν την TWO. Από εκεί και πέρα μέχρι την ολοκλήρωση της θητείας του γινόντουσαν συζητήσεις επί συζητήσεων και η τότε κυβέρνηση είχε ανοίξει το σχετικό topic. Συνεπώς για ποια διαιρεμένη δυναμική μιλάς και λόγω των ενεργειών ποιων;; Αφότου έγινε αυτό λοιπόν και δημοσιεύονταν τα σχετικά άρθρα ανακοίνωσαν υποψηφιότητα ο Mithrantir με το πλάνο του και ο poseidonsr με το δικό του.

Το 39,78% στηριζόταν σε 545 ψήφους έναντι 408, ένα εκλογικό αποτέλεσμα βάση 2 προγραμμάτων αντιδιαμετρικά αντίθετων και απολύτως ξεκάθαρων. Επίσης άξιο αναφοράς είναι ότι και ο τρίτος υποψήφιος 20% και 276 ψήφους στήριζε επίσης συμμαχία με Σερβία.

Το καταστατικό της Βουλής είναι για την Βουλή όχι για τον Πρόεδρο μην λέμε τα ίδια.
Κάποια πράγματα τα κάνει η Βουλή και κάποια ο Πρόεδρος.
Και για να στο κάνω πιο νιανια για να το καταλάβουν και οι άλλοι η Βουλή ακόμα και αν έχει το 100% ΔΕΝ μπορεί να μας βγάλει από την συμμαχία, θα πρέπει ο Πρόεδρος να κατεβάσει το νόμο.
Ο Προέδρος ουδέποτε θα είναι υποχρεωμένος να κατεβάσει νόμο επειδή η Βουλή έχει την πλειοψηφία, αν θέλουν τον κάνουν Impeach.

Όσον αφορά την Βουλή επίσης να σου θυμίσω πως κατέβηκαν 3 impeach στον poseidonsr, εκ των οποίων ούτε 1 μάζεψε πάνω από 50%, αυτό τι δείχνει; Μήπως δείχνει ότι η Βουλή συναινούσε;

Μόνο στις 3 bold ερωτήσεις θέλω απάντηση, και θα είναι ξεκάθαρο πλέον αν υπήρχαν οι πλειοψηφίες, ποιοι δημιούργησαν το δίπολο και σε ποιους απευθύνονται τα "σας".

Μας τα έκανες νιανιά μια χαρα . Σε ευχαριστώ.

Οπότε κατα την "αποψη" σου ηθελαν την Ελλάδα για το συνολικό της damage, αφου τότε δεν είμασταν διαιρεμένοι.
Δηλ μου απαντάς οτι αυταρχικά μπήκαμε σε μια συμμαχία με αλλα κόζια στα χέρια και απαντάς οτι είχατε μειωμένη αντίληψη να δείτε τις εξελίξεις που θα έρχονταν.

Επίσης μου λές οτι ετσιθελικά παραγκωνίσατε την βουλή μιας και αυτό ειναι θέμα προέδρου και οχι βουλής. Δηλαδη για να τα λέμε σωστά κάνατε αυτό που γουστάρατε αγνοώντας την κοινότητα

Και η υποτιθέμενη πλειοψηφία μιας και το θέμα είναι του προέδρου και όχι της βουλής με 38% των ψηφων αποφασίσατε και πράξατε. Η βουλή δεν συνέφερε. Που να βρείς το 66% δηλαδή ΔΙΕΥΡΗΜΕΝΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ.

Και ξέρεις καλό μου παιδί τι σημαίνει ΔΙΕΥΡΗΜΕΝΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ? Αυτό που χρειάζεται να έχει κάθε κυβέρνηση για να κάνει την δουλειά της με την συγκατάθεση της κοινότητας. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΑΥΤΟ.

Ελπίζω να σου απάντησα και τα 3 ερωτήματα σου με την εννοια ΔΙΕΥΡΗΜΕΝΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ .

πέτα τωρα την μπάλα στην κερκίδα με καμιά αρλουμπα σου
Synatlas2
Synatlas2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 17:33

Η διαδικασία ήταν να στείλεις τικετ στους MODerators , θέλεις να στο επιβεβαιώσω μέσω τικετ ;
poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by ELGRECO Fri 12 Sep 2014 - 17:35

Pou kollaei o iaswn?

To wiki elege tote to exis"
Create Alliance

Coming soon. Country Presidents currently need to ticket admin to create an Alliance "

1) einai coming soon den eixe entaxthei akoma sto game
2) den elege tote pou egine to edit(11 flevari, 6 meres meta tin eklogi sou)pos oi xores tha mpainoun aftomata sti simmaxia. Afto pou grafei einai mono gia ti dimiourgia tous.

kai se xanarotao, an itheles na min mporei kaneis na sou pei tipota, giati den to perases apo ti vouli i giati den xrisimopiisame mia apo tis iparxouses simmaxies?
ELGRECO
ELGRECO
Λοχαγός
Λοχαγός


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by Synatlas2 Fri 12 Sep 2014 - 17:43

ELGRECO wrote:Pou kollaei o iaswn?

To wiki elege tote to exis"
Create Alliance

Coming soon. Country Presidents currently need to ticket admin to create an Alliance "

1) einai coming soon den eixe entaxthei akoma sto game
2) den elege tote pou egine to edit(11 flevari, 6 meres meta tin eklogi sou)pos oi xores tha mpainoun aftomata sti simmaxia. Afto pou grafei einai mono gia ti dimiourgia tous.

kai se xanarotao, an itheles na min mporei kaneis na sou pei tipota, giati den to perases apo ti vouli i giati den xrisimopiisame mia apo tis iparxouses simmaxies?

Για να λεγόμαστε founders. Απλά κατα την διάρκεια χωρίσαμε και μια κοινότητα στην μέση. Μικρό το κακό αμα ειναι να γράφει το profil μας founder of Asteria. Λυπάμαι για το πικρόχολο σχόλιο αλλά δεν έχω εναλακτικές.
Synatlas2
Synatlas2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by N4zGuL Fri 12 Sep 2014 - 17:47

Prwti fora spaw pio polu plaka me kapoious ektos apo to sunithes pareaki twn founders tis axristosummaxias twn doulikwn twn serbwn.
den tous pirate grammi mallon einai autoi pou mpikane sto forum kai lene "den summetexw den psifisa"

ahahahahahahahahahahahahahahahah
se poion ta lete ayta re?
ahahahahahahahahahahahahha

N4zGuL
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by Thessaloz Fri 12 Sep 2014 - 17:50

poseidonsr wrote: Εδώ δεν είμαι  ;
Απαντάω ;
Ποιος κάνει τον Κινέζο ;
Πριν γίνω πρόεδρος ήξερα τι θα κάνω και πως θα το κάνω .
Το ότι εσείς το καταλάβατε απ τα leaks δεν φταίω εγώ .
Το ότι η διαδικασία δημιουργίας συμμαχίας είχε αυτήν την διαδικασία τότε δεν το ξέρατε ; Αν δεν το ξέρατε δεν σας φταίω εγώ .

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ Ε ?

ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ Ε ?

ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ Ε ?

ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΤΟΥ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΥ (ΑΚΑ ΙΑΣΩΝ) ΣΑΣ Ε ?

Το ότι είχαμε χρονοτριβήσει ήδη μέχρι εκείνη την εποχή με τις 2 άγονες θητείες του Άγγελου το ξεχάσατε και αυτό μάλλον .
Εδώ είσαι, απαντάς όμως; Η διαδικασία της δημιουργίας της συμμαχίας δεν είναι μία, φυσικά αυτό δεν μπορείς να το ξέρεις γιατί δεν ήσουν καν στην κουβέντα (σύμφωνα με τα logs, εκτός αν δεν μίλαγες Laughing ) , ο εκτο και ο χαοκούλης έκαναν την συμμαχία και απλά σε ενημέρωσαν απο ότι φαίνεται..

[21:33:34] <@karaj22[HU][MoFa]> We have an ingame alliance, called TWO. Can we use it instead of creating a new one?
[21:33:42] <@dsturzoiu[RO]> nope Smile
[21:33:51] <@ekto[GR][Mofa]> not posible to have 66% in gr

Το ticket δεν είναι "η διαδικασία", ήταν η μονή επιλογή γιατί δεν είχατε άλλο τρόπο να περάσετε με το στανιό αυτό που θέλετε, ουσιαστικά κάνατε αυτά ακριβώς που προσπαθείς να χρεώσεις σε εμάς..
Η μόνη πρωτιά που πήρες είναι οι ψήφοι, συγχαρητήρια που πάτησες το vote και μάζεψες ψηφοφόρους και φυσικά την πρωτιά στις γκάφες, έχετε σπάσει πολλά ρεκορ τους τελευταίους μήνες
Thessaloz
Thessaloz
Δεκανέας
Δεκανέας


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by ntinosss2003 Fri 12 Sep 2014 - 17:54

Δεν ψηφισα,αλλωστε τωρα το ειδα αλλα ετσι και αλλιως δεν θα ψηφιζα τιποτε..

Πιστευετε οτι βγαινωντας απο τη συμμαχια ή μενωντας θα αλλαξει κατι στην ε-ελλαδα;

Αυτο ειναι το ερωτημα αγαπητοι κυριοι,κυριες και παιδια!!
Εγω δεν πιστευω οτι θα αλλαξει τιποτα,ειτε ειμαστε στα αστερια,ειτε στα ντουβαρια,ειτε ''πες το οπως θελεις''..

Το γυαλι εσπασε (και οχι ραγισε) και δεν προκειτε να ξανακολλησει,απλα και ομορφα!

ΥΓ Δεν ειμαι ουτε με τους μεν,ουτε με τους δε..Εγω ειμαι ΜΙΝΟΑΝ!

ntinosss2003
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by lef-7 Fri 12 Sep 2014 - 17:56

Τελικά άλλη φάση να είσαι founder...
lef-7
lef-7
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 17:58

Οπότε κατα την "αποψη" σου ηθελαν την Ελλάδα για το συνολικό της damage, αφου τότε δεν είμασταν διαιρεμένοι.

Τι λες βρε Frank ;;; Σοβαρά ;;; Απ την εκλογή μου και μετά έγινε ο χαμός τα ξέχασες ;;; Με την Ουγγαρία τι είχε παιχτεί , με την Σερβία τι είχε παιχτεί ( και πριν την εκλογή μου με το τανκαρισμα υπέρ Κροατίας ) ;;; Όλα τα ξέρανε οι σύμμαχοι μας όταν συζητούσαμε ( δεν είπα ότι τους άρεσε )
poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 18:00

Thessaloz wrote:
poseidonsr wrote: Εδώ δεν είμαι  ;
Απαντάω ;
Ποιος κάνει τον Κινέζο ;
Πριν γίνω πρόεδρος ήξερα τι θα κάνω και πως θα το κάνω .
Το ότι εσείς το καταλάβατε απ τα leaks δεν φταίω εγώ .
Το ότι η διαδικασία δημιουργίας συμμαχίας είχε αυτήν την διαδικασία τότε δεν το ξέρατε ; Αν δεν το ξέρατε δεν σας φταίω εγώ .

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ Ε ?

ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ Ε ?

ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ Ε ?

ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΤΟΥ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΥ (ΑΚΑ ΙΑΣΩΝ) ΣΑΣ Ε ?

Το ότι είχαμε χρονοτριβήσει ήδη μέχρι εκείνη την εποχή με τις 2 άγονες θητείες του Άγγελου το ξεχάσατε και αυτό μάλλον .
Εδώ είσαι, απαντάς όμως; Η διαδικασία της δημιουργίας της συμμαχίας δεν είναι μία, φυσικά αυτό δεν μπορείς να το ξέρεις γιατί δεν ήσουν καν στην κουβέντα (σύμφωνα με τα logs, εκτός αν δεν μίλαγες Laughing ) , ο εκτο και ο χαοκούλης έκαναν την συμμαχία και απλά σε ενημέρωσαν απο ότι φαίνεται..

[21:33:34] <@karaj22[HU][MoFa]> We have an ingame alliance, called TWO. Can we use it instead of creating a new one?
[21:33:42] <@dsturzoiu[RO]> nope Smile
[21:33:51] <@ekto[GR][Mofa]> not posible to have 66% in gr

Το ticket δεν είναι "η διαδικασία", ήταν η μονή επιλογή γιατί δεν είχατε άλλο τρόπο να περάσετε με το στανιό αυτό που θέλετε, ουσιαστικά κάνατε αυτά ακριβώς που προσπαθείς να χρεώσεις σε εμάς..
Η μόνη πρωτιά που πήρες είναι οι ψήφοι, συγχαρητήρια που πάτησες το vote και μάζεψες ψηφοφόρους και φυσικά την πρωτιά στις γκάφες, έχετε σπάσει πολλά ρεκορ τους τελευταίους μήνες


Άσε τι λέει στους άλλους ο Εκτο , δεν το δεχόμουν διότι είχα πει ότι θα ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ νέα συμμαχία και όχι οτι θα μπω σε ήδη υπάρχουσα .
poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 18:04

Αν δεν πέρναγε από εμένα κάτι δεν γινόταν πράξη στην κυβέρνηση μου .


poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by Synatlas2 Fri 12 Sep 2014 - 18:06

poseidonsr wrote:Οπότε κατα την "αποψη" σου ηθελαν την Ελλάδα για το συνολικό της damage, αφου τότε δεν είμασταν διαιρεμένοι.

Τι λες βρε Frank ;;; Σοβαρά ;;; Απ την εκλογή μου και μετά έγινε ο χαμός τα ξέχασες ;;; Με την Ουγγαρία τι είχε παιχτεί , με την Σερβία τι είχε παιχτεί ( και πριν την εκλογή μου με το τανκαρισμα υπέρ Κροατίας ) ;;; Όλα τα ξέρανε οι σύμμαχοι μας όταν συζητούσαμε ( δεν είπα ότι τους άρεσε )

Ναι βρε αδερφέ μου αλλα χάνεις το νόημα . Οτι διαπραγματευτικατε εξω με κάτι που μέσα δεν είχατε κατοχυρώσει.
Και δεν το κατοχυρώσατε γιατί δεν μπορούσατε . Μπορεί να θεωρήσατε οτι είναι αυτονόητο. Μα δεν ήταν . Και δεν ήταν αυτονόητο γιατί μπορεί να εκλέχθηκες με 40% (και συγνώμη για την παράβλεψη) ομως οπως είπα και στον Ανδρέα χρειάζεσε ΔΙΕΥΡΗΜΕΝΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ TO ΜΕΓΑΛYΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ . Και δεν γινεται να κανεις ετσι δουλειες.

Πριν το παρεξηγήσεις , δεν λεω να πάρεις αδεια, ουτε να δηλωσεις υποταγη. Σε καμία των περιπτωσεων . Ομως χρειάζεσε σταθερές βάσεις για να προχωρήσεις. Και αυτό αποκτιέται με συναίνεση . Πιο απλά δεν γινεται αδερφέ.
Synatlas2
Synatlas2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 18:10

N4zGuL wrote:Prwti fora spaw pio polu plaka me kapoious ektos apo to sunithes pareaki twn founders tis axristosummaxias twn doulikwn twn serbwn.
den tous pirate grammi mallon einai autoi pou mpikane sto forum kai lene "den summetexw den psifisa"

ahahahahahahahahahahahahahahahah
se poion ta lete ayta re?
ahahahahahahahahahahahahha


ΔΟΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΠΑ ΣΟΥ

ΜΠΑΜΙΑ Ε ΜΠΑΜΙΑ

poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by poseidonsr Fri 12 Sep 2014 - 18:18

Πριν το παρεξηγήσεις , δεν λεω να πάρεις αδεια, ουτε να δηλωσεις υποταγη. Σε καμία των περιπτωσεων . Ομως χρειάζεσε σταθερές βάσεις για να προχωρήσεις. Και αυτό αποκτιέται με συναίνεση . Πιο απλά δεν γινεται αδερφέ.

Εμ εδώ σε θέλω . ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ !!!!

ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ???

ΑΜΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ?

Τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό ; Ποιοι θα υποχωρήσουν ; Οι μεν ή οι δε ; Πάλι οι δε ; (που δεν γιατί έχουν ξυπνήσει για τα καλά ) Γιατί ; Την έχουν μεγάλη (ΤΗΝ VISA Ε) οι άλλοι για αυτό ; Γαμώ εγώ τέτοια δημοκρατία αδερφέ !!!
poseidonsr
poseidonsr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης


Back to top Go down

PASOK & AWE - Page 8 Empty Re: PASOK & AWE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum